Hra Dark Genesis 1 – utkejte se o své místo na slunci

Hra Dark Genesis 1 - utkejte se o své místo na slunci

Pokud jste fanoušky MMO RPG herních titulů, pak určitě nad Dark Genesis 1 radostí zaplesáte. Přesně na to jste totiž čekali, že? Je to zcela klasická role playing game, která byla vržena do světa známou vývojářskou firmou EspritGames.

Více informací o online hře Dark Genesis 1 vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Čeká se jen na vás, svět je vržen do chaosu a vy se musíte utkat v aréně o své místo na slunci. Kdo si může zahrát? Kdokoliv starší deseti let, velmi jednoduše řečeno, právě tak zde jsou nastavená pravidla, je zde totiž tzv. fantasy violence. Více než sto tisíc stažení hry mluví jasnou řečí, tohle je poměrně populární kousek, byť asi platí, že má své publikum a nešíří se moc za hranice žánru. Stačí vám jen krátká registrace pod emailem a heslem.

Chci hrát hru Dark Genesis 1 zdarma
Video trailer gameplay: Hra Dark Genesis 1

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Dark Genesis 1.

Česká lokalizace je zde připravena

Popularitu má v ČR zajištěnu, a to i proto, že se může hrát v české lokalizaci. Esprit Games připravili hru Dark Genesis i česky, kromě jiného si ale zahrajete v případě chuti a času také v angličtině, němčině nebo španělštině. Dark Genesis si lze zahrát také na Androidu, minimálně však musíte mít aktualizováno na verzi 7.0. Hrdinové, jejichž doménou je voda, světlo, temnota nebo oheň a jiné elementy, jsou už připraveni, aby za vás bojovali. Základem všeho je silná základna, jako i v mnoha podobných herních titulech.

Velká citadela na plovoucím ostrově, to je něco, co musíte v Dark Genesis vystavět, aby se krvavá válka stala pro vás MMO RPG úspěchem. Uzavírejte aliance, díky kterým budete společně mnohem silnější. Je třeba ukončit konflikt a spojit se, stavět na bývalé slávě. Grafika je líbivá a nese se v duchu moderních her z tohoto žánru, potud budou fanoušci jistě velmi spokojeni a Esprit Games si, pravda, skutečně s tímto prostředím vyhráli. Dáte jim šanci a ponoříte se do hlubin světa fantasy, kterému vládne ostrý meč, ale také pestrá sada kouzel, co nesou vždy něco nového?

Chci hrát hru Dark Genesis 1 zdarma
Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.