Hra Dofus: vydejte se prozkoumat celý fantasy svět

Dofus je velmi povedená browserová MMORPG online hra ve 2D grafice od tvůrců z Francie, ve které se ocitnete na velmi rozsáhlém fantasy světě. Hra se ihned po svém spuštění stala populární, a proto ji po celém světě hraje než 25 milionů hráčů.

Více informací o online hře Dofus vám řekne tato rychlá wiki recenze (rady a návody).

Proč si zahrát hru Dofus:
  • Flashová hra – nemá vysoké nároky
  • Mnoho povolání (bojovník, kovář, lukostřelec, kouzelník, pekař a další)
  • Hra je zdarma (free to play)
  • Vychytaná 2D grafika
  • Obrovská základna hráčů
  • Přehledné herní stránky
  • Mnoho Dofus serverů (servers) po celém světě
Video trailer gameplay: Hra Dofus

Pro započetí této superhry na PC je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálních stránkách DofusPoté je instalační balíček ke stažení (download) zdarma.. Instalační klient vás celou instalací provede.

Při prvním spuštění hry si vyberete svoji postavu (postavy). Na výběr máte z velkého množství 12-ti ras (classes) (+ 1 bonusová) a projdete rychlým tutoriálem, který vás provede hrou a zkusíš si cvičný boj.

Mezi útočné rasy patří: Cra (lukostřelec), Ecaflip (král blackjacku), Iop (rytíř), Sadida (vyvolávačka Woo-Doo), Sram (kostlivec, který se umí stát neviditelným), Xelor (kouzelník – ovládá čas).

Mezi pomocné rasy patří: Eniripsa (léčitel, víla), Feca (nejlepší obranář), Osamodas (vyvolávač nestvůr), Sacrier (postava s mnoha životy).

Poslední 2 rasy Enutrofs (dokáže se převtělovat) a Pandawas (alkoholik, který dokáže plivat oheň), které se budou vyvíjet v průběhu celé hry.

Ve hře se můžeš zaměřit na boje proti soupeřům (PvP) nebo Bonto (v průběhu hry se nad tebou objeví bílá křídla – dobro) proti Brakmaru (v průběhu hry se nad tebou objeví červená křídla – zlo) a plnění důležitých úkolů (quests).

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.