Hra League of Legends: nejhranější MMORPG hra všech dob

League of Legends je vynikající free to play online hra s podporou tzv. mikroplateb k vylepšení vzhledu vašeho hrdiny, či koupení dalších hrdinů. Na celém světě ji během jednoho měsíce hraje více než 67 milionů hráčů a denně můžete hrát dokonce i s více než 7-mi miliony hráčů. Ve hře hrajete 5 vs 5 nebo 3 vs 3 módu s hráči nebo s botama.

Více informací o online hře League of Legends CZ vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Proč si zahrát hru League of Legends:
  • Máte na výběr velké množství hrdinů
  • Přes 67 milionů hráčů po celém světě
  • Každý hrdina má své schopnosti
  • Každý rok se hraje několik mistrovství v LoL o velké peníze
Video trailer gameplay: Hra League of Legends CZ (čeština)

Pro započetí této superhry je nutná bezplatná (zdarma) registrace (register) na oficiálním webu League of Legends a poté je hra ke stažení (download) zdarma.

Po registraci budete moci využívat herní fórum (forum), kde vyřešíte případné problémy. Na stránkám League of Legends si můžete stáhnout také obrázky (screenshoty) nebo tapety (wallpapers) ze hry.

Potom, co se poprvé připojíte na PvP.net klient uvidíte hlavní stránku League of Legends, kde si můžete psát s ostatními hráči, prohlížet si informace o hře a samozřejmě spustit hru. Velmi dobré je si na začátek zahrát tutoriál, který vám představí základní rozhraní a herní koncept hry.

Při následování tutoriálu se vám spustí The Proving Grounds, který vás provede všemi základními prvky hry, jako je ovládání hrdiny (postavy). Dále vás průvodce naučí základní dovednosti hrdinů, dozvíte se o bránění a útočení na věže a minionech na mapách hry.

Na začátek získáte 450 zlatých, které můžete použít na kupování zbroje a zbraní, koupi dalších hrdinů v shopech.

Zlaťáky získáváte každou hru i se zkušenostmi, kdy na levelu 30 můžete hrát Ranked mód, ve kterém stoupáte v žebříčku nahoru nebo dolů.

Neváhejte si zahrát hru League of Legends a staňte se jejím šampionem (champion).

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.