Hra Pockie Saints – vyberte si mága, bojovníka nebo zabijáka

Hra Pockie Saints - vyberte si mága, bojovníka nebo zabijáka

Typická MMORPG, která má animované srdce a podíváte se díky ní do soustavy dvanácti souhvězdí. Můžete mít svého zvířecího mazlíčka, jenž pomůže i ve válečné vřavě a vaše postava dostane božského patrona podle toho, kde se v zodiaku narodila. Mág, bojovník nebo zabiják? Vyberte si, trojice postav je na startu k mání, dvanáct vládnoucích bohů vám může přát nebo se naopak rozzlobit. Pokud je vaším totemem Kozoroh, Býk nebo Panna, víte, které znamení vám bude přát štěstí. Grafika není z pochopitelných důvodů v Pockie Saints právě nejlepší a hodnocení trochu sráží i hudební doprovod. Po těchto stránkách byste neměli trpět nemocí velkých očí. Jde ale o hru, která zpestří znuděné víkendové odpoledne a nemůžete od ní tedy čekat nějaké zázraky…

Video trailer gameplay: Hra Pockie Saints

Jeden quest za druhým, registrace mailem

Nemusíte do svého PC stahovat žádné velké soubory, Pockie Saints vyžaduje jenom emailovou verifikaci a originální přezdívku. Svět plný magie v duchu animovaného dávnověku je hodně pestrý a čekají na vás stovky a tisíce různých úkolů, chcete-li questů. Šipky nebo klikání myši? Záleží, co je pro vás příjemnější. NGames Limited připravili hru vhodnou pro hráče, kteří nepatří mezi zběsilé pařany a chtějí si užít spíš oddechovou klikačku. A možná si najdete i exotického zvířecího miláčka, jehož jste si vždycky přáli mít doma – ale rodičovská vůle byla přeci jen o něco silnější než vaše fantazie. Zvířátka ve vašich službách se mohou rozvíjet podobně jako postava, kterou jste si vybrali, takže na ně nezapomínejte – nemusíte je vždycky jen hladit a mohou být hodně platná i v boji.

Cíl hry je hodně sympatický, světový mír. Tedy alespoň v tom světě, v němž se budete ve hře nacházet. Sympatická 2D grafika dá zavzpomínat na staré dobré časy, nezahrajete si ji ani na chytrém mobilním telefonu – je to klasická prohlížečová hra, která se dočkala posledního updatu v březnu 2019.

Chci hrát hru Pockie Saints

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.