Hra Skyforge: oblíbená sci-fi/fanstasy MMORPG gamesa

Budoucnost, sci-fi, stejně jako žánr fantasy. Tato trojice slov by mohla nejlépe popsat titul, který nese název Skyforge. Jedná se o velmi zajímavou hru žánru MMORPG, která nabídne především velmi propracované prostředí. V kombinaci se špičkovou grafikou a unikátními efekty vás snadno a jednoduše přenese právě do zajímavého světa, který rozhodně patří mezi jeden z nejpovedenějších. Dříve jsme se se hrou mohli setkat pouze v Open Beta verzi, ale dnes si ji můžeme “zapařit” v plnohodnotné verzi.

Více informací o online hře Skyforge CZ ke stahování vám řekne tato rychlá wiki recenze (review návod).

Chci hrát hru Skyforge zdarma
Proč si zahrát hru Skyforge CZ:
  • Hra je free to play (zcela zdarma)
  • Naprostá novinka
  • Velmi vychytané (propracované) prostředí
  • Výborná hratelnost
  • Velmi dobrá grafika
  • Hra vás chytne a už nepustí
  • Hra je pay to win (platící hráči mají mnohé výhody)
Video trailer gameplay screenshot: Hra Skyforge CZ

Navíc díky celkové interakci s řadou ostatních hráčů máte jistotu toho, že můžete na každém kroku zažít opravdu něco unikátního a zcela jiného. Hra Skyforge je navíc distribuována zcela zdarma, což je jistotou jak dostupnosti, tak samozřejmě i toho, že hráčů kteří ji hrají, je více než dost.

Pro započetí této super online hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace (register) na oficiálním webu Skyforge. Stažení (download) herního klienta zabere několik vteřin.

Prozkoumejte jednotlivé regiony

Online hra Skyforge sice nabídne jednu velkou fantasy planetu Aelion. Ta je ale rozdělena do několika menších celků, konkrétně potom regionů. Na jejich základě máte možnost prozkoumávat herní lokace, stejně jako potkávat nové hráče. Nechybí samozřejmě jak možnost bezcílného putování, tak i plnění různých úkolů. Proč? Jelikož díky nim můžete třeba vylepšit svou postavu. Stejně tak se tešte i na stěžejní část hry, čímž není nic jiného, než vskutku zajímavé souboje. Těm přidává na atraktivitě nejenom velký výběr zbraní nebo kouzel, ale třeba také propracované efekty, které jsou s nimi přidruženy.

Měňte postavy (classes) dle libosti

I ve hře Skyforge vás samozřejmě čeká jeden první a nejdůležitější krok, kterým je výběr správné postavy (classy), která vás bude provázet na vašem putování. Nejenom, že ji můžete přizpůsobit z hlediska vzhledu, ale samozřejmě i vlastností. Hra navíc přichází oproti svým konkurentům s něčím poněkud jedinečným a unikátním. O co konkrétně jde? O možnost si v průběhu hraní postavu změnit a tedy změnit i její charakterové a další vlastnosti. To se hodí ve chvíli, kdy usoudíte, že vám tento hlavní hrdina nevyhovuje a raději byste šli zcela jiným směrem. Který vám třeba pomůže v lepším plnění úkolů, nebo vám pomůže v tom, abyste se s postavou mnohem lépe ztotožnili.

Chci hrát hru Skyforge zdarma
Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.