Hra World of Warcraft 2004: jedna z nejlepších MMORPG fantasy her všech dob

World of Warcraft je fantasy MMORPG počítačová hra, která byla vyvinuta společností Blizzard Entertainment, která vytvořila také předchozí díly série Warcraft. Po celém světě hraje více než 10 milionů nadšených a maximálně spokojených hráčů.

Více informací o online hře World of Warcraft vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Proč si zahrát hru World of Warcraft CZ česky:
  • WoW drží rekord superhry v Guinessově knize rekordů za nejpopulárnější MMORPG hru
  • Velké množství postav a povolání, které budete provázet světem Warcraft
  • Máte na výběr ze dvou stran: Alliance a Hordy
  • Hra je neustále ve vývoji, takže je v této hře neustále něco nové
Video trailer gameplay: Hra World of Warcraft

Ve WoW je v současné době 13 hratelných ras/postav. Ve hře se vaše postava pohybuje v rozlehlém virtuálním světě, setkává se, baví se a bojuje s jinými hráči, ale také s tzv. NPC postavami.

Některé z nich jsou určeny k zabíjení, jiné zadávají takzvané questy, což jsou úkoly, pomocí kterých je hráč postupně prováděn po celém světě.

Vybíráte si i svou roli ve skupině: Tank a off Tank, Melee DPS, Ranged DPS, Healer.

Hra nabízí i možnost PvP a PvE, rozvíjet maximálně 2 profese z celkových 12 možných, vedlejší profese omezeny nejsou. Každá profese nabízí bonus v různých formách (zvýšení životů, možnost léčení, šance na kritický úder, atd.). Dále získáváte levelováním body k talentům, ve kterém vybíráte ze tří odvětví, kde každé se používá k něčemu jinému.

Instalace hry:

Instalace hry, je naprosto jednoduchá.
Nejdříve je nutná registrace na stránkách battle.net, kde je hra World of Warcraft ke stažení (download). Instalační klient vás celou instalací provede.

Na stránkách battle.net naleznete také veškeré datadisky a updaty k této hře. Jedná se například o World of Warcraft: Catalysm, World of Warcraft: Chronicle, World of Warcraft: Legion, World of Warcraft: Battlechest a také World of Warcraft: Warlords of Draenor.

Pro hraní můžete využít CZ i zahraniční free servery, které jsou zcela zdarma nebo privátní servery za mírný poplatek s mnoha vychytávkami.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.