Hra Ragnarok Online: legendární akční orientální MMORPG

MMORPG hra Ragnarok online, která byla inspirována stejnojmenným manhwa komiksem, je tvořena množstvím různorodých map, monster a hlavně herních možností. Součástí herního světa Ragnarok jsou oblasti ze severské mytologie, kupříkladu Nilfheim (polární svět), Valhalla (Síň padlých) a Helmei (Země mrtvých).

Více informací o online hře Ragnarok Online vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Chci hrát hru Ragnarok Online zdarma
Video trailer gameplay: Hra Ragnarok Online

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Ragnarok Online.

Můžeme se zde setkat s tradičními prvky MMORPG her, mezi které patří NPC questy, party systém, guildy, výroba předmětů, zvířecí pomocníci, bossové a mnoho dalšího. Mezi nejzajímavější aspekt hry rozhodně patří „karty“, které i když mají velmi malou pravděpodobnost padnutí ze zabitých monster, tak je lze vkládat do některých typů zbraní a zbroje, díky čemuž zlepšíme jejich vlastnosti.

Co se týče PVP systému, máme zde celkem tři části. První je War of Emperium, neboli také Guild Wars, kdy mezi sebou bojují guidy, které se snaží zničit krystal „Emperium“ umístěn uprostřed bráněného hradu. V některých městech jsou zpřístupněny arény, kdy si hráč může vybrat boj s rizikem ztráty zkušeností a předmětů v případě smrti, nebo zcela bez rizika a poměřit síly s jinými bojovníky. Poslední částí jsou „Battlegrounds“, které mají speciální pravidla, ale zato je možnost získání unikátní odměny.

Jako každá RPG hra Ragnarok nabízí zpočátku výběr ze třinácti specializací. Každá má své unikátní dovednosti i vybavení. Postupnými rozšířeními se počet rozrostl na padesát, takže si každý najde to své.

Hra sama o sobě je celosvětově velmi populární i v dnešní době, jelikož na její motivy vznikl i animovaný seriál „Ragnarok the Animation“. Pokud jste příznivcem manhwa komiksů nebo rádi hrajete 3D hry s možností vylepšování vlastní postavy, mohu hru doporučit i z důvodu, že je free to play!

Chci hrát hru Ragnarok Online zdarma
Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.