Hra Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy – zabraňte doktoru Neo Cortexovi uzmout svět

Hra Crash Bandicoot N.Sane Trilogy - zabraňte doktoru Neo Cortexovi uzmout svět

Pokud máte rádi zvířátka, určitě si tuhle hru v podání Vicarious Visions na svém PlayStationu užijete. Crash Bandicoot je poměrně známá firma, jeho příběh začal už v devadesátých letech a nyní se dočkáváme remasterovaných verzí, která potkala už i Age of Empires nebo Red Alert, není tedy divu, že se vývojáři zkoušejí zavděčit po letech věrných fanouškům i jinými tituly. Tentokrát budeme mít hned tři starší hry v jednom balení, nová technologie nabídne i zvukové stopy od těch, kteří se podíleli na původní trilogii. A lepší pozvánku potom asi ke hraní této retro klasiky asi nenajdeme, že?

Video trailer gameplay: Hra Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Miliony prodaných kopií samozřejmostí

Crash Bandicoot je prostě populární, svědčí o tom i skutečnost, že hra byla pro PlayStation 4 vydána v červnu 2017, o rok později se dočkali hráči PC a Xbox One – a už v únoru 2019 se povedlo překročit hranici deseti milionů prodaných kopií. Hudební doprovod Joshe Mancella, design Dana Tanguaye, ale také vzpomínky mnoha hráčů na jednu z prvních videoher, která jim pomohla bez nadsázky úspěšně projít léty na základní škole. Ano, od sedmi let, to je doporučený věk pro hráče této arkády.

Vtipný příběh, kde není nouze o zvraty, trochu napětí, ale hlavně úsměv – Crash Bandicoot a jeho malá sestra Coco si užijí spoustu zajímavých zážitků. V mezičase pak pomohou zabránit doktoru Neo Cortexovi v tom, aby si pro sebe uzmul svět. Taková herní klasika, vždycky zachraňujete planetu před zlem, ale samozřejmě spíše jen tak mimochodem.

Aku Aku maska vás jednoduše ochrání

Otvírejte krabice a bedny, sbírejte ovoce Wumpa, po kterém se budete cítit lépe a porazte nepřátele. Kromě jiného, když budete nosit masku Aku Aku, ochrání vás před hrozícím nebezpečím. Na Metacritic získala hra Crash Bandicoot N.Sane Trilogy pro PC verzi 76 bodů a konzole – PS4 – 80 bodů a Xbox One 79 bodů. Tedy jinak řečeno, nadprůměrná zábava, které se už po třech měsících prodalo na dva a půl milionu kopií, zejména pak ve Velké Británii a USA, kde šlo první měsíc od vydání o druhou vůbec nejprodávanější hru.

Chci hrát hru Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.