Hra Fall Guys: Ultimate Knockout – užijte si spoustu barev a hudby s kamarády

Hra Fall Guys: Ultimate Knockout - užijte si spoustu barev a hudby s kamarády

Třeba až šedesátka hráčů, kteří se společně baví online? Fall Guys je hra, která staví hlavně na týmových prožitcích a až si ji zkusíte na vlastní kůži, určitě to pro vás nebude žádný div. Mediatonic připravili něco, co vám připomene starobylé Hry bez hranic aneb battle royale pro všechny členy vaší party kamarádů. Realistická fyzika je potěšením pro všechny hráče, že? A právě v Ultimate Knockout si užijete spoustu různých barev a alternativ. Plošinovka pro počítačové hráče nebo fanoušky čtvrté generace PlayStationu.

Video trailer gameplay: Hra Fall Guys: Ultimate Knockout

Čtvrthodinka na jednu krátkou hru

Vydáno v srpnu 2020, Jamie Riding a Alex Ruse odvedli zajímavou práci. Pokud u hry budete denně, začne vám vadit hudební doprovod a někdy vás naštve ovládání, které není z nejpřesnějších. Na stranu druhou, pro občasné zabavení se i s dětmi je tahle hra plná roztomilých potvor skutečně dobrá volba. Hra plyne velmi svižně, nebude vás nudit, jde jen o několikaminutové levely, mezi kterými si můžete dát kávu a připravit se na další zajímavý zážitek.

Už čtyřiadvacet hodin poté, co bylo vydáno, si užívalo Fall Guys: Ultimate Knockout hned půl druhého milionu hráčů. Není se co divit, jde o návykový herní titul. Na pevném disku vám zabere jen a pouze 2GB prostoru, takže se nemusíte bát nějakého velkého instalačního balíku, i po stránce SW nároků je vlastně poměrně nízko. Sprintující ananas, ptačisko, pirát, spoustu dalších různých postaviček, jako ve večerníčcích. Nezapomeňte na pošťuchování se, protože to k podobné hře skutečně patří. Vyberte si postavu přesně podle svých představ, existuje možnost nastavit si každý detail.

Chci hrát hru Fall Guys: Ultimate Knockout

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.