Hra It takes two – naučte se spolupracovat jako zamilovaný pár

Hra It takes two - naučte se spolupracovat jako zamilovaný pár

S úsměvem na tváři a s Electonic Arts jako osvědčeným vydavatelem vyjde začátkem jara hra nazvaná It Takes Two. Co bychom od ní měli čekat a jaké je její hlavní téma? Dva lidé, May a Cody, si v běžném životě už moc nerozumí a dalo by se říci, že jsou možná i krok před rozchodem. Ale co když jsou najednou zakletí v malé panenky a situace je rázem úplně jiná? Že je tohle nemožné? Ne, to vůbec ne, jde o veselou alegorii, která vás donutí spolupracovat v páru, což je někdy v pokročilém 21. století hodně užitečné. Trošku radit vám bude Dr. Hakim, vztahový poradce, ale jinak bude nutné, abyste našli cestu spíš sami.

Video trailer gameplay: Hra It takes two

Žádné sólování, partneři musí spolupracovat

It Takes Two je takové, jaký je její název – o samotě a sami za sebe se nikam nedostanete, i kdyby vám někdo z okolí zasvěceně tvrdil pravý opak. Naučte se něco nového o vztazích a překonávejte rozdíly a neshody společně. Studio Hazelight připravilo nejdříve útěk z vězení ve dvou, ale od vydání A Way Out uplynulo hodně času – a přichází doba rozebrat i rodinné problémy v mnoha (nejen) tuzemských domácnostech. Bude to pouze představa malého děvčátka, jehož rodiče se pořád hádají nebo realita všedního dne, která je trochu kouzelnější, než bychom napoprvé očekávali? Hranice je rozhodně velmi tenká! Bláznivé téma, navíc s roztomilou grafikou, tomu lze zajisté jen velice těžko odolat!

Zlomyslné veverky naučíte zanedlouho poslouchat a zahrajete v nočním klubu poněkud netradiční hudbu, protože ve světě It Takes Two je možné snad úplně všechno, a to včetně létání v trenýrkách, což je veskrze báječný dopravní prostředek. Zkrotit budete muset i vzteklý vysavač, všechno je taková veselá a hravá metafora aneb jak vidí malé dítě dospělácké existence. Cílem hry je, aby se partnerská dvojice dostala zpátky do svých těl a přestala být panenkami. Jak ale asi tušíte, nebude to zcela snadným úkolem, co zvládnete za pěkných pár minut u kávy. Naopak, v této akční plošinovce na vás čekají hezké barvy a spoustu nevšedního dobrodružství.

Chci hrát hru It takes two

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.