Hra Little Nightmares 2 – sdílejte hororový zážitek malé Six

Hra Little Nightmares 2 - sdílejte hororový zážitek malé Six

Příběh, který vám doslova vyrazí dech. Survival horor s holčičkou, co sotva odrostla první třídě a už se musela popasovat s nepřáteli, co ji o dvě hlavy převyšují. Tarsies Studios přinášejí autentický hororový zážitek maličké Six, která se musí prodrat na svobodu přes hladové lidožrouty. Little Nightmares 2 plynule navazuje na jedničku, ve které Six utíkala z lodi jménem Maw, kde jí šlo doslova o život. Potkala chlapce jménem Mono a nyní na ni čeká ještě něco náročnějšího. Projít si Pale City, město, jehož obyvatele ovládá signál z vysoké věže.

Video trailer gameplay: Hra Little Nightmares 2

Škola, nemocnice, ale také signální věž

Řada nových nepřátel, mezi jinými třeba Hunter (tedy lovec a přesně tak, lovit bude hlavně vás), před kterým Six zachrání na začátku právě malý Mono. Učitel, lékař, duch, hubený muž, ale i další – většinou nepříjemná – překvapení. Ve hře se ocitnete v kůži Mona a průvodcem vám naopak bude právě Six alias holčička s obrovskou botou a žlutou pláštěnkou. Odkud se vlastně šíří signál, jenž mate obyvatele městečka, dělá z nich poslušné loutky a psychicky vyšinuté jedince v jednom? Tuto záhadu bezesporu do detailu rozluštíte na konci hry. Musí vám ale být přinejmenším šestnáct let, což je minimální věk hráče dle doporučení vydavatele Bandai Namco Entertainment.

Systémové požadavky jsou skutečně symbolické

GeForce GTX 570 1 GB nebo Intel Core i5-2300, to jsou dva ze základních systémových požadavků, ze kterých poznáte, že hru rozběhnete spolehlivě i na poměrně starých strojích. Pokud se tedy chcete přeci jen i trochu bát, dobrodružná hra s hororovými prvky, jež je kompletně v angličtině, už na vás čeká. Svět plný stínů a temnoty, která evokuje strach – ale pak i vysvobození a klid. Především pak roztomilá grafika, která vás dokonale vtáhne do děje. Little Nightmares II je adventurou, která se může stát jedním z hitů roku 2021.

Chci hrát hru Little Nightmares 1

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.