Hra My Friend Peppa Pig – zažijte veselé příhody pohádkové postavičky

Hra My Friend Peppa Pig - zažijte veselé příhody pohádkové postavičky

Veselé příhody jedné oblíbené pohádkové postavičky, přesně tak se dá v krátkosti popsat herní titul My Friend Peppa Pig. A vše je určeno pro děti, kterým můžete nastavit, jak dlouho budou hrát, stačí jeden klik v rámci nastavení. Konzole, ať už PS4, PS4 Pro nebo PS5, stačí tedy jen zapnout a zábava u těch nejmenších je zaručená. Čekají na ně mise, které budou úměrné věkové skupině. Hledejte zvířecí šlápoty na lesní cestě nebo pomozte tatínkovi s hledáním jeho oblíbených obrouček. Potato City neboli brambůrkové městečko skýtá spoustu dobrodružných chvilek.

Video trailer gameplay: Hra My Friend Peppa Pig

Tentokrát bohužel zcela bez češtiny

Sedmnáct podporovaných jazyků, ale bohužel, česká řeč mezi nimi chybí. Děti se mohou ale nenáročně učit angličtinu – chystá se totiž opravdová škola hrou! Objevujte svět, podívejte se na pláž, do lesa nebo si projděte město. Dobrodružná výprava s přáteli už čeká. Hra v podání Petoons Studio se už chystá, bude to stát jen pár gigabitů pevného disku a počítejte s tím, že nároky na grafickou kartu a procesor jsou velmi nízko u země. Dokonce se dá říci, že proti novějším hrám z jiných žánrů jsou téměř až úsměvné.

Vyberte si svůj zvířecí avatar a seznamte se s Peppou, prasátkem, které vás bude prakticky všude v terénu přátelsky doprovázet. Postavený sněhulák, posezení u ohníčku s dalšími kamarády, ale také projížďka ve stylovém autíčku. Nebo se jen tak pokocháte okolní krajinou při malém tréninku na kolech? Na děti čekají rozličná dobrodružství, při nichž téměř zapomenou na čas. Ale pro unavené rodiče je podobná věc téměř ideální, že? Bude to jako interaktivní seriál v televizi, jen protagonistou se stane vaše ratolest a čeká ji tak o poznání více zábavy. Zazvoňte na zvonek, prasátko vyjde ven a půjdete za zábavou. Děti Peppu jednoduše milují, takže tato postava zaručeně přiroste k srdci i rodičům!

Chci hrát hru My Friend Peppa Pig

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.