Hra My Little Pony: A Maretime Bay Adventure – zažijte plno módních trendů, zábavy a přátelství

Hra My Little Pony A Maretime Bay Adventure - zažijte plno módních trendů, zábavy a přátelství

Oblíbenci malých holčiček, kteří se nikdy neomrzí ani mnohým starším. Kdo má rád zvířata, ten si jistě podobnou hru velmi rád zkusí, i když dávno odrostl dětským střevíčkům. My Little Pony: A Maretime Bay Adventure je plná módních trendů, zábavy a dobrého přátelství. Procházka po duhovém světě je vždy příjemná, zapomenete na všední starosti a věnujete se jen relaxaci. Po oblasti malých poníků vás budou provázet Hitch, Izzy, Zipp a Pipp, stačí je jenom následovat a řídit se jejich doporučeními. Nelze udělat ani krok vedle!

Video trailer gameplay: Hra My Little Pony: A Maretime Bay Adventure

Ocitnete se v kůži Mane Five

Interaktivní místo, kde si užijete tisíc a jednu minihru a ochutnáte život ve všech jeho příjemných odstínech. Mane Five se na vás těší, je důležitou občankou Equestrie, tedy – jak latiníci vědí – země, co je plná koní. Už od tří let a jen na PS4, taková je plošinová hra My Little Pony: A Maretime Bay Adventure, ve které si můžete navolit spoustu různých věcí. Libo sluneční brýle, obleček nebo cop pro vašeho poníka? Jasně, a to je jenom začátek! Zlepšete si svěřence na čtyřech kopytech i podle jednotlivých dovedností, prostor je hodně velký! Maretime Bay je místem, kde se dá i trochu kouzlit, nezapomeňte si proto navolit jednotlivé atributy a zkuste, co je nebo není vlastně vůbec možné.

Kouzelný svět, který děti moc dobře znají z předchozích let. Bohužel chybí český dabing a lokalizace, což by znamenalo další a další fanoušky předškolního věku, ale na druhou stranu. Proč nezačít s angličtinou co možná nejdříve? Outright Games společně s Bandai Namco připravili takovou malou školu hrou, co bude bavit i dospělé, kteří mají dozor nad mládeží hrající si zrovna se čtvrtou generací PlayStationu. Další zajímavý příběh je připraven, teď už jen spustit hru a vydat se mezi klusající poníky, co mají vždycky dobrou náladu!

Chci hrát hru My Little Pony: A Maretime Bay Adventure

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.