Hra Assassin´s Creed: Origins – zavítejte do antického Egypta

Assassin´s Creed: Origins - zavítejte do antického Egypta

Zavítejte do antického Egypta a zkuste si, jaké je to být v kůži ostříleného asasína. Ubisoft a akční adventura, víc snad ani není třeba představovat – opět jde o žhavou akci, která spatřila poprvé světlo světa v říjnu 2017. Ještě víc herní svobody a grafika, ze které jen užasle vydechnete. Souboje, díky nimž jen tak neusnete a příběh, jehož atmosféra by se dala krájet. Seznamte se, představuje se totiž Assassin´s Creed: Origins!

Video trailer gameplay: Hra Assassin´s Creed: Origins

Bayek jako hlavní hrdina ze Síwy

Za vlády posledních faraonů se odehrává hra, jejíž režiséři Jean Guesdon a Ashraf Ismail vdechli život ústřední postavě Bayekovi, poslednímu z medžajů, který je tedy pravověrným následníkem světa plného asasínů a tajného bratrstva, které bojuje s templáři snad od úsvitu věků. Zatímco Odyssey nás vezme do antického Řecka, tady se zaměříme na definitivní konec jedné velké periody, tedy první století před Kristem. Těsně před tím, než se Ptolemaiovské království začlenilo do římského impéria jako jedna z provincií. Bayek s Římany bojuje, pomáhá mu v tom manželka Aya.
Čeká na vás pestrá směsice úkolů, které jako ostřílený asasín zvládnete levou zadní. Vytvářejte si různorodé zbraně, zapojte se do multiplayerové akce a buďte prosím plnoletí – hra je až od osmnácti, alespoň podle doporučení Ubisoftu. Zapojeny jsou také RPG prvky, takže si vylepšujte na své postavě vše, co uznáte za vhodné a v pořadí, co vám bude vyhovovat. Nebaví vás nalajnovaná mise? Tak ji přeskočte a vraťte se k ní později, k mání bude jiná…

Dějová linka je neuvěřitelně bohatá

A co na vás čeká v Assasin´s Creed: Origins ještě dalšího? Třeba to, že se dostanete přímo ke kořenům onoho slavného asasínského bratrstva. A třeba obléhání pevností nebo boje na moři, pestrobarevné sbírání zkušeností je zaručeno, podíváte se prakticky do celého Egypta v takovém rozsahu, jaký dnes znají snad jen ti nejzkušenější archeologové. Poté, co projdete základní příběh, čeká na vás ještě podstatná část neodhalené mapy. To značí jediné, zábavu na dlouhé hodiny. Opravdu, opravdu bohatý svět. Snad jen ty HW nároky mohly být o něco nižší, byť právě to je daní za takřka až excelentní hru.

Spoustu vedlejších úkolů a mapa, ze které nebudete vědět, kam se vydat dřív. Vylepšení se dočkalo i ovládání, nakonec – budete moci zneškodnit několik nepřátel najednou, až si je pořádně osaháte a vyzkoušíte! O HW nárocích trochu napoví už fakt, že pokud si staromilsky koupíte DVD verzi, tak na vás čeká pět disků. Potěší vás určitě české rozhraní i titulky, hra podporuje celkem patnáct různých jazykových mutací a zvuky si můžete zapnout i v italštině nebo franštině. Nicméně Intel Core i7-3770 nebo GeForce GTX 760 s minimálně 3 GB VRAM a takřka padesát gigabitů pevného disku, to je už porce, kterou jen málokdo s klidným srdcem obětuje. Neváhejte však, protože za odměnu dostanete nevšední hru, která fanouškům Assassin´s série doslova a do písmene přiroste k srdci.

Chci hrát hru Assassin´s Creed: Origins

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.