Hra Assassin´s Creed: Unity – užijte si období velké francouzské revoluce

Assasin´s Creed Unity - užijte si období velké francouzské revoluce

Tentokrát v období Velké francouzské revoluce. Assassin´s Creed je značkou, kterou asi není třeba nějak představovat, fanoušci Ubisoftu a tohoto žánru, který nabízí špičkovou hratelnost a hodně pestrý svět, už roky znají a milují. Tentokrát bude hlavním hrdinou jistý Arno Dorian, jenž má rakouské i francouzské kořeny. Mimochodem, potkáte se s legendárním Bonapartem i neméně proslulým panem Robespierrem. Rolí režisérů se chopili Alexnadre Amancio a Marc Albinet, tak přejeme příjemnou zábavu!

Video trailer gameplay: Hra Assasin´s Creed: Unity

V Paříži zrovna během největších změn v dějinách

Že není potřeba krále? Taková myšlenka se právě rodí ve Francii a bude mít úspěch. Francouzská revoluce pomalu začíná, rok 1789 zastihne v těchto myšlenkách i mladého Arna, jenž se v akčním titulu s podtitulem Unity vydává zjistit, kdo za touto revolucí vlastně stál a stojí. Vydání hry v listopadu 2014 možná bylo uspěchané a díky bugům a špatně sladěnému FPS si hráči moc nepochutnali. Naštěstí se Ubisoft do budoucna poučil, s Origins vyrukoval s něčím trochu jiným.

Assasin´s Creed: Unity je příběhem Arna, jemuž zemřel v deseti letech otec a byl vychováván templáři. Ale co udělá, když se dozví, že je potomkem slavného asasína, jeho adoptivní otec je zabit a z vraždy je obviněn právě on? Podívá se do Bastily, odtud uteče a začne se mstít, protože zakrátko zjistí spoustu důležitých okolností týkajících se svého uvěznění. A dost možná mu s tím bude pomáhat i dcera templářského velmistra Elise, kterou zná už roky a se kterou mají tolik společného. Bohužel jejich příběh nebude mít vysloveně šťastný konec, ale to už předbíháme – bude to každopádně celkem romantické.

Ubisoft jako omluvu hráčům vydali DLC

Dead Kings, to je titul DLC, který vývojáři připravili jako omluvu za řadu chyb v původní hře. Rozšíření proto bylo k dispozici zdarma, je to příjemných pár hodin strávených ve světě AC navíc. Ocitnete se v městečku Saint Denis, tehdy ještě titulovaném jako Franciade. Pár nových zbraní a další vylepšení, které určitě potěší – a přišlo do oběhu v lednu 2015. Vzhledem k tomu, že Assassin´s Creed rozhodně nikdy nespí, byla vydána i další nepřímá pokračování jako Syndicate, Origins nebo Odyssey a Valhalla, kde se ocitnete v kůži dávných vikingů. Kterému z nich dáte přednost jako první?

Chci hrát hru Assasin´s Creed: Unity

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.