Assassin´s Creed: Unity – užijte si období velké francouzské revoluce

Assasin´s Creed Unity - užijte si období velké francouzské revoluce

Tentokrát v období Velké francouzské revoluce. Assassin´s Creed je značkou, kterou asi není třeba nějak představovat, fanoušci Ubisoftu a tohoto žánru, který nabízí špičkovou hratelnost a hodně pestrý svět, už roky znají a milují. Tentokrát bude hlavním hrdinou jistý Arno Dorian, jenž má rakouské i francouzské kořeny. Mimochodem, potkáte se s legendárním Bonapartem i neméně proslulým panem Robespierrem. Rolí režisérů se chopili Alexnadre Amancio a Marc Albinet, tak přejeme příjemnou zábavu!

Video trailer gameplay: Hra Assasin´s Creed: Unity

V Paříži zrovna během největších změn v dějinách

Že není potřeba krále? Taková myšlenka se právě rodí ve Francii a bude mít úspěch. Francouzská revoluce pomalu začíná, rok 1789 zastihne v těchto myšlenkách i mladého Arna, jenž se v akčním titulu s podtitulem Unity vydává zjistit, kdo za touto revolucí vlastně stál a stojí. Vydání hry v listopadu 2014 možná bylo uspěchané a díky bugům a špatně sladěnému FPS si hráči moc nepochutnali. Naštěstí se Ubisoft do budoucna poučil, s Origins vyrukoval s něčím trochu jiným.

Assasin´s Creed: Unity je příběhem Arna, jemuž zemřel v deseti letech otec a byl vychováván templáři. Ale co udělá, když se dozví, že je potomkem slavného asasína, jeho adoptivní otec je zabit a z vraždy je obviněn právě on? Podívá se do Bastily, odtud uteče a začne se mstít, protože zakrátko zjistí spoustu důležitých okolností týkajících se svého uvěznění. A dost možná mu s tím bude pomáhat i dcera templářského velmistra Elise, kterou zná už roky a se kterou mají tolik společného. Bohužel jejich příběh nebude mít vysloveně šťastný konec, ale to už předbíháme – bude to každopádně celkem romantické.

Ubisoft jako omluvu hráčům vydali DLC

Dead Kings, to je titul DLC, který vývojáři připravili jako omluvu za řadu chyb v původní hře. Rozšíření proto bylo k dispozici zdarma, je to příjemných pár hodin strávených ve světě AC navíc. Ocitnete se v městečku Saint Denis, tehdy ještě titulovaném jako Franciade. Pár nových zbraní a další vylepšení, které určitě potěší – a přišlo do oběhu v lednu 2015. Vzhledem k tomu, že Assassin´s Creed rozhodně nikdy nespí, byla vydána i další nepřímá pokračování jako Syndicate, Origins nebo Odyssey a Valhalla, kde se ocitnete v kůži dávných vikingů. Kterému z nich dáte přednost jako první?

Chci hrát hru Assasin´s Creed: Unity

Filmy, knihy, hry

Aquanox Deep Descent

799 

Filmy, knihy, hry

Wolfenstein: Youngblood

199 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

Need for Speed Heat

649 

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.