Hra Biomutant – vydejte se do světa zmutovaných zvířat

Hra Biomutant - vydejte se do světa zmutovaných zvířat

Hra, za kterou stojí jistý Stefan Ljungqvist a jeho Exmperiment 101. Akční RPG Biomutant vyšla v roce 2021. Svět je plný zmutovaných zvířat, a i vy budete v kůži jednoho savce, který má schopnosti skutečně až nadpozemské. Rychlejší cestu, než po svých pak můžete vyzkoušet v létajících balonech nebo na lyžích, nikde není psáno, že musíte chodit pouze po tlapkách. Revolvery, pušky a brokovnice stanou se vaším denním chlebem, podobně jako bionická křídla. Pokud vás baví bojové umění, tak je Biomutant také dobrá volba.

Video trailer gameplay: Hra Biomutant

Naučte se od mistrů bojovat a přežít

Cesta, která vás čeká v Biomutantovi, bude plná učení – jako v asijském stylu, potkávejte moudré mistry a převezměte od nich to nejlepší. Nejen bojová umění, ale také rychlé skoky a úhybné manévry, to vše se musíte naučit ve hře, kde vám půjde o život nepochybně častěji, než by bylo zdrávo. Vydat se můžete skutečně kamkoliv, hra nabídne stovky míst a pětici různorodých biotopů, takže zkrátka podle nálady. Third person akce vyžaduje důmyslnou kombinaci bambitky a hbitých pracek, zmutovaných nepřátel bude opravdu dost.

Šest kmenů, od nichž budete brát zakázky – zlepšovat se, dostávat bonusy, ale také potěšit jeden kmen a tím si automaticky trochu popudit druhý, buďte proto moudří, každé rozhodnutí má i své následky! Navolte si také pečlivě svůj vzhled a schopnosti. Můžete svému mutantovi dopřát pořádná stehna, ale také vybrat si barvu srsti podle svého nejlepšího vkusu. Udělejte dojem i svým vzhledem, neboť ten se ve hře také započítává k dobru, bez roztomilosti to zkrátka nejde! A když bude někdo proti, máte po tlapce sprej se slizem, jenž škarohlídovi rozhodně neudělá dobře. Pokud se budete procházet místy, kde mrzne, tak je namístě i speciální oblek (zde si možná vzpomenete na psíky u supermarketů v teplých vestičkách). Hory, tunely, ale i vojenské bunkry, objevujte dosud nepoznané a tváří v tvář zmutovaným nestvůrám můžete zlepšovat své dovednosti.

Grafika hezká, ale možná neaktuální

Pokud hledáte hru, která přinese grafiku podle nejnovějších herních not, Biomutant nebude asi docela pro vás. Má totiž nízké minimální systémové požadavky, zabere jen 10 GB místa na disku, stačí mu 4 GB paměť a 2 GB GeForce GTX 780 nebo Intel Core i5-750. Je to málo nebo hodně? V každém případě, zahrajete si s naprostým přehledem i na trochu starších strojích, což přeci řadu hráčů potěší.

Chci hrát hru Biomutant

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.