Hra Bravely Default II – vydejte se do nového světa Excillant

Hra Bravely Default II - vydejte se do nového světa Excillant

Klasická role-playing videohra, která je k dispozici pro Nintendo nebo PC hráče. Ti první se dočkali v únoru 2021, druhá skupina si na vydání díla v podání Shunsuke Iwamiho a Shoty Fukubara musela počkat až do září. Nový svět, který se jmenuje Excillant a pět různých království. Do toho hraje hudba skupiny Revo, která v sobě nese spoustu fantasy prvků. Potenciál hry Bravely Default II byl poměrně velký, snad jen škoda, že se jej podle některých hráčů nepodařilo příliš naplnit. Čeština možná chybí, ale to se u podobného žánru spíš očekává. Hlavní je japonština, nechybí ale angličtina a další světové jazyky. Instalační balík má zhruba 15 GB.

Video trailer gameplay: Hra Bravely Default II

Projděte se a zamiřte brzy domů

Claytechworks na vás dýchnou starými časy, hráči si ale často stěžují na to, že se děj odehrál příliš rychle. Ani nestačili nasát atmosféru a po pár hodinách je příběh téměř u konce. Přímo do cíle, bez odboček, příjemných meziher a dalších věcí, co baví. Bohužel, tady si nikdo s tématem moc nevyhrál, i když je průměrné hodnocení hry mezi odborníky prakticky na osmdesáti bodech ze sta možných. Popovídáte si s někým ve městě, přijmete úkol, splníte ho, půjdete do dungeonu, vrátíte se a jste šampiony. Souboj je úspěšný, sbíráte vavříny. Co dál? Vlastně už vůbec nic.

Roztomilá grafika a čtveřice hlavních postav, ze kterých můžete vybírat, to jsou přednosti Bravely Default II. Námořník Seth, o němž toho na začátku moc nevíte a působí celkem záhadně. Učenec, který nezůstane nikdy dlouho na jednom místě a jmenuje se Elvis. Adelle a pak i princezna Gloria z království Musa, mladá dívka, co je na útěku a žije dlouhou dobu jako vyhnanec.

Úkol je zřejmý, čtveřice elementů symbolizovaná krystaly, které byly ze zničené Musy ukradené. Elvis se snaží rozluštit sdělení, co dává lidem stará literatura. Jak poznat tajemství síly? Jeden souboj za druhým a téměř žádné hádanky, při kterých se zapotí mozkové závity. Přemůžete bosse a jste na svém, přitom vítězství není vlastně vůbec nic těžkého. Hráči se pak někdy nudí a souboje jsou lehce stereotypní.

Chci hrát hru Bravely Default 2

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.