Hra Cyber Punk 2077 – akční RPG s Keanu Reevese

Cyber Punk 2077 - akční RPG s Keanu Reevese

Akční RPG, která je skutečně čerstvým počinem. CD Projekt ji totiž vydal v závěru roku 2020. Zahrát si ji budete moci na páté generaci PlayStationu, ale i na Xbox Series X a dostane se in a fanoušky PC klasiky. Pamatujete si Zaklínače? Znáte Keanu Reevese? Potom vám bude tahle hra opravdu ladit a není bez zajímavosti, že Cyber Punk 2077 nabídne hudební doprovod od Run the Jewels, Rat Boy nebo Refused. Co nás ještě čeká zajímavého ve hře, která nás zavede do Night City, na první pohled hodně podivné lokality?

Video trailer gameplay: Hra Cyberpunk 2077

First person akce aneb v kostýmu žoldáka

Klasika, jakou lze očekávat. Hrou se lze prostřílet nebo proplížit, případně využít fundovanou kombinaci obojího způsobu. Cyber Punk 2077, která je označována za nejočekávanější hru roku 2020, bývá už dnes přirovnávána k legendární sérii Fallout. Polští vývojáři si dali záležet a futuristická akce, jejíž hlavní hrdina – nebo hrdinka – se jmenuje poněkud zjednodušeně V, nás přivede na cestu k nesmrtelnosti. O tu totiž jde při vašem hledání, provázet vás budou pouliční bitkaři, kteří už nemají co ztratit a jejich doménou je dokonce černá magie a nadnárodní firmy, které se neštítí snad vůbec ničeho.

Samozřejmě, pana nebo paní V si budete moci upravit, na každý pád jde ale o někoho, kdo v tom umí chodit. Šest různých čtvrtí vás provede imaginárním Night City a když vám bude cesta pěšky moc dlouhá, můžete se svézt v autě nebo na motorce, která jako by také vypadla ze světa Fallout. České rozhraní i titulky, nicméně zvuk v angličtině nebo jiných světových jazycích. Pro fanoušky rodné řeči ve světových hrách je toto jistě dobrá zpráva, že?

Jak získat nesmrtelnost, o to tu kráčí

Odpradávna chtějí císaři, králové a mudrci napříč celým světem nesmrtelnost, první svrchovaný císař Čchinů se nechal napálit od svého rádce asi vůbec nejlépe. Cyberpunk 2077 je také o pocitu, že nikdy nezemřete – stačí jen drobný implantát, který se vsadí do těla a bojuje o něj snad každý, kdo má nohy a palnou zbraň za pasem. Zvládnete to někde tam daleko v americké Kalifornii, kde je Night City situováno?

Zaboxujete si? Zazávodíte si? Cyberpunk 2077 nabízí spoustu zajímavých miniher, budete potkávat i nevšední bezdomovce, o chod města se většinou starají roboti a zločiny jsou na denním pořádku. Poslouchejte rádio v autě, V má také své obydlí, v němž si snadno uložíte pár zbraní – nikdo je hledat nebude. Město je vážně obrovské, takže se asi moc dlouho ve své improvizované garsonce stejně moc dlouho nezdržíte. Tak ať se daří, vzhůru do (nepříliš) vzdálené budoucnosti…!

Chci hrát hru Cyberpunk 2077

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.