Hra Darksiders Genesis – připomeňte si legendární Diablo

Hra Darksiders Genesis - připomeňte si legendární Diablo

Tak akční RPG, jaké jste si bez nadsázky vždycky přáli mít doma. Spatřilo světlo světa v prosinci 2019 a američtí Airship Syndicate si s ním dali pečlivou práci, odpovídá tomu zákonitě i vysoké hodnocení napříč platformami. České verze se sice nedočkáme, ale na druhou stranu, celkem jedenáctero podporovaných jazyků na Steamu je určitě dosti. Hra vám také trochu připomene legendární Diablo, takže nostalgická slza možná ukápne. Darksiders je velkou zábavou i pro dva hráče najednou, hrdinové nakonec efektivně spolupracují v týmech. A dál? Na co se ještě můžeme těšit?

Video trailer gameplay: Hra Darksiders Genesis

Série je tu s hráči celou dekádu

Válka a Svár, dva apokalyptičtí jezdci, jsou hlavními postavami Darksiders Genesis. Válka má meč, nad který není a Svár zažije premiéru ve hře, jejíž různé varianty jsou s námi pospolu už dobrých deset sezon. A je hodně vtipný, skoro až třeskutě, připravte se tedy na nálož pro bránici. Démoni, andělé a všechno, co je mezi tím – toť ve zkratce příběh. Meč, pistole nebo třeba elegantnější hvězdice? Připravte se na pestrobarevné hlavolamy, díky kterým si potrápíte šedou kůru mozkovou na nejvyšším levelu, některé rohlíčky jsou obzvláště vypečené. A projet se na koni? Jistě, to ve hře přece není zakázané…

Čeká na vás šestnáct misí a probíjení se dvacítkou arén. To znamená, že herní čas bude tak zhruba dvacet a více hodin, záleží na tom, kolik času hodláte věnovat hře po síti a kolik naopak klasice, a tedy single playeru. Jistě, bugy vás asi nepotěší, na stranu druhou – Darksiders Genesis není první ani poslední hra, u které se staly vážnější slabinou.

Akční hra s prvky RPG

Grafika je moc hezká, což o to – i když nejde o klenot, na jaký bychom se rádi dívali do různých vitrín slávy. Doporučené systémové nároky jsou Intel Core i7-3930K, 8 GB RAM paměti a grafická karta GeForce GTX 1060. Třeba na Metacritic získala PC verze 77 ze 100, stejně jako Xbox One a PlayStation 4, takže je jasné, že před sebou nemáme perlu perel, o které by všichni hráči jenom s oblibou básnili.

Chci hrát hru Darksiders Genesis

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.