Hra Death End Request – bojujte s příšerami ve virtuální realitě

Hra Death End Request - bojujte s příšerami ve virtuální realitě

Následujte bílého králíka, přesně toto heslo jistě znáte, a právě v něm se nese děj hry Death End Request. Boje s příšerami, které vám nedají spát a záchrana světa, taková klišé už jsme tu měli mnohokrát, takže proč si tento titul vlastně vyzkoušet, ptáte se? Japonská hra spatřila poprvé světlo světa v dubnu 2018. RPG odehrávající se ve virtuální realitě, pokud se snad přímo ptáte na správné zařazení. Je to skutečnost nebo fikce? Zahrajete si proto stvůrám z vesmíru, ale zkusíte si také ověřit, nakolik je vlastně ten příběh reálný a nakolik jen a pouze naprogramovaný.

Video trailer gameplay: Hra Death End Request

Záhadné zmizení už před rokem…

Děj videohry Death End Request se točí kolem jistého emailu. Toho, který dostal jakýsi Arata Mizunashi a v němž se toliko píše, že Shina Ninomiya, jeho dobrá známá, doslova a do písmene uvízla ve hře, na které se dlouho pracovalo a od vývoje se posléze upustilo. A příběh rázem dostává úplně nový rozměr! Úkol je zřejmý, hru je zapotřebí za každou cenu dohrát, protože jedině tak se Shina dostane ven ze svého zakletí a nedobrovolného pixelového vězení v jednom. Aby toho nebylo málo, hra je vlastně ještě k tomu zavirovaná a šance na její úspěšné dohrání se limitně blíží procentu. Skvělé vyhlídky, chtělo by se říci.

Dobrodružství tak může začít, Death End Request je příběhem sedmadvacetiletého programátora Enigma Games Araty a jeho kamarádky Shiny, ale také herního titulu World´s Odyssey. Hrát hru ve hře? Zdánlivě to zní nelogicky, že? Jedenáct kapitol hry, které zřejmě skončí dobře – nebo tomu bude naopak? Nechejte se překvapit, užijte si animovanou fantazii a nevšední zábavu pro dlouhé zimní večery…

Chci hrát hru Death End Request

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.