Hra Deep Down – bojujte s drakem a dalšími příšerami ve fantasy světě

Hra Deep Down - bojujte s drakem a dalšími příšerami ve fantasy světě

Japonští vývojáři z Capcom sice tuhle hru nemohli dotáhnout do konce, původně mělo jít o titul určený pouze pro Playstation 4. Deep Down tedy bohužel nenaplní očekávání, které do něj vkládali fanoušci Yoshinori Ona nebo Kazunori Sugiury, ale snad se dočkáme jiných titulů. Ve hře byste měli možnost ovládat rytíře bojujícího s draky a kdo měl rád herní titul jako je Dark Soul, určitě by se mu líbil i tento počin.

Video trailer gameplay: Hra Deep Down

Představení hry proběhlo už v roce 2013

Yoshinori Ono opustil Capcom v roce 2020 a Deep Down je tedy zřejmě u ledu, bohužel, nedá se nic dělat. Vývojář spjatý s prací na sérii Street Fighter, se tentokrát měl vydat do středověku. A nejen tam, protože v Deep Down jste se měli podívat i do žhavé budoucnosti. Rok 1494, zajímavý multiplayer, pozdní středověk se vším všudy a výlet do New Yorku LP 2094, kdybyste se náhodou chtěli po namáhavé medievální pouti trochu osprchovat. Mimochodem, podívali byste se i do Čech, protože skupina rytířů zvaných „Ravens“, kteří cestují časem a odhalují tajemství různých měst, pocházejí z jakési Bohemie.

Fanoušci RPG jako je Dragon´s Dogma nebo Dark Souls jsou jistě smutní, protože takovou hru dlouho očekávali, ale Deep Down je zřejmě po několika letech definitivně zrušené. Souboj s drakem, Gorgonou nebo dalšími potvorami ve světě fantasy mohl být napínavý, ale bohužel – neuvidíme v akci ani novátorský herní engine nazvaný jednoduše Panta Rhei. Multiplayer měl být až pro čtyři hráče v jednotlivých dungeonech, propojení se středověkým světem měla tato fantasy hra přinést nejen v plátěné zbroji, meči a štítu. Podle posledních zpráv přitom měl být Deep Down před zastavením vývoje prakticky úplně hotový, alespoň to tvrdí šéfredaktor Video Games Chronical, jenž zřejmě do problematiky kolem potenciální herní novinky opravdu viděl.

Chci hrát hru Deep Down

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.