Hra Diablo II – další díl legendárního RPG

Diablo II - další díl legendárního RPG

Druhý díl legendární série přinesl pár vylepšení, ale i spoustu radosti hráčům, které jednička přímo nadchla. A teď ruku na srdce, kdo by někdy neslyšel o Diablu, že? Počítačová hra v gothic fantasy prostředí, která vyšla do světa na přelomu tisíciletí, nabídla i propracovanější multiplayer a výběr z celkem pěti různých postav. Blizzard Entertainment nemají na svědomí jen věhlasný StarCraft, přišli totiž i s novinkou, která doplnila hraní devadesátých let o pověstnou třešničku na dortu…

Video trailer gameplay: Hra Diablo II

Vaše postava se neustále vyvíjí…

Podívejte se do bažin, pouště, ale i samotného pekla, kde svedete finální souboje a akční RPG v nich vyvrcholí. Diablo II je určeno jen pro PC hraní, ať už šlo o operační systém Mac OS, tolik oblíbený v rodném USA nebo platforma Windows. Vyberte si z pětice hratelných postav, jako je Amazonka, Nekromancer, Barbar, Čarodějka nebo Paladin. Dáváte přednost lstivosti nebo se spíše zaměříte na hrubou sílu, která všechno přemůže? Je to jen na vás, možnosti jsou velmi široké! K dispozici jsou svaly i čáry, přesná střelba lukem a bariéry, která neprotne žádná ze seker slovutných bojovníků.

Diablo je pánem hrůzy, nejmladší z bratrského tria, který byl zdolán v katakombách pod Tristramem. Tak si vyberte helmu, brnění, rukavice a opasek, v němž můžete nést až šestnáct lektvarů, boty a dva prsteny nebo amulet – a nezapomeňte na poličku, ve které může být až čtyřicet předmětů, v praxi ale rozměrnější itemy zabírají více místa, a to až osm různých políček. Pak jich sem naskládáte jen pět, ale na stranu druhou, lektvary, klíče a drahokamy nebo vzácné zbraně a zbroj – kdo by takové nabídce vůbec odolal?

Jaké atributy si budete vylepšovat?

Energie, Vitalita, Obratnost a Síla – čtveřice atributů, které přijdou vylepšovat a rozvíjejí každou postavu trochu jiným způsobem. Na co se zaměříte? Bude určitě lepší komplexnosti, nikdy nevíte, co vás v katakombách potká, že? Naučte se až třicítku různých dovedností, z nichž některé pomohou přejít zabahněný brod suchou nohou, když si půjčíme netradiční básnický obrat. Sbírejte odměny z úkolů a postupujte dál a dál na žebříčku, který končí až vítězstvím ve hře Diablo II…

Na svět přišlo i speciální DLC, nazvané celkem očekávatelně – Diablo II: Lord of Destruction. Je doporučované od šestnácti let věku a v sekci RPG na přelomu tisíciletí se stalo i Hrou roku. Dynamická, netradiční, plná zvratů, přitáhne k obrazovce všechny notorické nespavce, kteří se chtějí trochu bát. Dáte jí také šanci, kterou si tedy rozhodně zaslouží?

Chci hrát hru KxnWjyvmpnI

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.