Hra Dying Light 2: Stay Human – zachraňte svět před ničivými zombie

Hra Dying Light 2 Stay Human - zachraňte svět před ničivými zombie

First person akce, kde na vás čekají hordy zombie a záchrana dosud ještě fungujícího světa, ale také brokovnice, kopí a kuše, protože pálit se dá ze všeho, pokud jsou náboje a šípy. Dying light 2 v podání Adriana Ciszewského a jeho Techlandu začíná patnáct let poté, co se odehrával příběh prvního dílu a přivítáme také novou postavu, Aidena Caldwella. Ten žije v The City, které je čtyřnásobné oproti lokaci, kde probíhal první z příběhů. Aby toho nebylo málo, rozšířil se i repertoár zombie, pokud vás to potěší. Jde o otevřený svět, ve kterém si můžete chodit, jak se vám zlíbí – když nebude někdo krvelačný a hbitý příliš proti, ale musíte se naučit jej zpacifikovat!

Video trailer gameplay: Hra Dying Light 2: Stay Human

Pozor, až nastane noc

Jako v jedničce, zombie nesnášejí denní světlo, ale ožijí s nocí, takže si dejte dobrý pozor, až začne zapadat slunce. Potkávejte se s různými frakcemi, ale i nemilosrdnými toulavými vlky v lidském rouše, kteří vás okradou o poslední pěťák. Možná najdete i někoho, kdo už celých těch patnáct let odolává smrtícímu viru, a ještě se nestal zombie, ale lidská důstojnost už mu schází a donutila jej přepadat jiné a žebrat. Jste hbitější než kdokoliv jiný, dostat se do míst, o nichž mnozí jen sní. Máte radši chladné zbraně nebo spíš střelbu? Nebojte, Aiden Caldwell je ostříleným profesionálem, co zvládá obojí způsob odstraňování nechtěných osob. Tři různé frakce, boj s bandity, kteří vydírají město, protože ovládají zdroj pitné vody. Nebojte, nudit se v této hře snad ani trochu nesmíte.

Kampaň si můžete zkusit nejen sami, ale také v kooperaci až čtveřice hráčů, takže zábavě s přáteli a milovníky podobné herní tématiky vůbec nic nebrání. Techland má za sebou skoro třicet let působení na trhu, vždyť vzniklo na začátku devadesátek. Původně polská společnost se proslavila právě až prvním dílem Dying Light, takže je jasné, že hráčská obec s napětím očekává dvojku.

Vycházet dobře s gangy? Pokud to půjde, možná je to lepší možnost, ale v Dying Light 2 nebude o šarvátky na různé téma vůbec žádná nouze. Těšíte se?

Chci hrát hru Dying Light 2: Stay Human

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.