Hra Hitman (2016) – proměňte se v nelítostného lovce lidí

Hra Hitman (2016) - proměňte se v nelítostného lovce lidí

Pamatujete si ještě na jedničku, která vyšla v dobách, kdy PC neměl doma zdaleka každý? Jasně, Hitman z roku 2016 je jeho moderní verze. Poprvé se Agent 47 objevil v roce 2000, kdy vychází Hitman: Codename 47 a naposledy v Hitmanovi 3, jenž je vlastně úplnou novinkou v rámci široké rodiny her s tímto prostovlasým protagonistou, který se rád plíží a používá stínů, než aby střílel jako kdesi na pouti. Výborné převleky a unikátní obsah, to je to, co zdobilo nového Hitmana nejvíce. Podle mnohých ohlasů šlo rovnou o černého koně při volbě hry roku, co více ještě dodat?

Video trailer gameplay: Hra Hitman (2016)

Dánská společnost IO Interactive je hodně známá

Hitmana, jak jistě víte, má na svědomí vývojářské studio IO Interactive, původem z Dánska, příběh napsal Michael Vogt, režisérem je Christian Elverdam. Hitman v nové podobě byl vydán 11. března 2016 pro PC hráče, ale dočkali se i majitelé Xbox One, čtvrté generace PlayStationu, macOS nebo také Stadie.

Podobně jako v prvních verzích, ke hře se jistě budete rádi vracet už jen proto, že existuje řada různých cest, jak se dostat k cíli – a můžete si zkusit každou misi několikrát a pokaždé jinak, prostě pro zábavu. Paříž, ale také Itálie a Maroko, stejně tak i Bangkok, kde máte odpravit rockovou legendu. Je to právě rozmanitost, která zdobila původního Hitmana nejvíce a je jistě žádoucí i v tomto novodobém pokračování. Pak vás čeká ještě americké Colorado a Hokkaidó aneb japonský ostrov, který všichni znají aspoň podle jména.

A kým se vlastně chcete stát? V Hitmanovi můžete být kýmkoliv si jen zamanete, protože ukrást identitu je tak snadné, jako se nadechnout nebo zašroubovat žárovku, pokud nejste zrovna blondýna z košilatých vtipů.

Grafika vypadá velmi pěkně

Agent 47 je lovcem se vším všudy. Mínusem je ale příliš zámořský přízvuk, naštěstí jen opravdu malým. Hra uspěla v konkurenci dalších hitů a je pravda, že je populární ještě dnes. Hitman z roku 2016 získal – ve své kompletní sezoně, tedy misích v Sapienze, Marrakéši, Bangkoku atd., celých 83 ze 100 pro PC verzi na Metacritic a na tom už se rozhodně dá stavět. Nominace na nejlepší akční hru/adventuru roku 2016 na sebe nenechala čekat, tohle je přeci po právu zasloužené!

Chci hrát hru Hitman (2016)

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.