Hitman: Contracts – třetí díl oblíbené série Agenta 47

Hitman: Contracts - třetí díl oblíbené série Agenta 47

Třetí díl legendární série se začal psát od roku 2004, kdy přišel ke slovu díl s podtitulem Contracts. Hra začíná tím, že zraněný Agent 47 vpluje do hotelového pokoje a zde se zhroutí. Podíváte se na poměrně dost míst, doslova by se dalo říci, že procestujete celý svět. Rumunsko, Kamčatka, ale i Velká Británie, města jako Budapešť, Rotterdam, Hong Kong a na konci se podíváte též do sladké Paříže. V levelu 2 vám k tomu ještě zahraje Paul Anka.

Hra obdržela v PC verzi hodnocení 74 ze 100 možných a pro PS2 se známka o šest bodů zlepšila, ale druhý díl pořád zůstával nepřekonán, alespoň v této řeči čísel.

Video trailer gameplay: Hra Hitman: Contracts

Kuchyňský nůž nebo pistole?

Ruční zbraně, brokovnice, ale klidně také jenom „obyčejný“ kuchyňský nůž, s tím budete v dalším pokračování holohlavé legendy Hitman likvidovat nepřátele – záleží prostě na tom, co je zrovna po ruce, protože mise se splnit musí. Kulomet s pásovým zásobníkem je sice neortodoxní zbraní právě pro Agenta 47, ale nevadí, třeba se vám tahle novinka přeci jenom zalíbí. Škrtit, použít jed nebo příliš velké horko v sauně a infarkt, cíle se ale dají likvidovat i jiným způsobem, a právě rozmanitost je tím, co láká miliony hráčů po celém světě k této sérii, která rozhodně není a nikdy nebude jen nějakou bezduchou střílečkou.

Doprovodná hudba Jespera Kyda je už klasikou, příběh tentokrát napsal Greg Nagan. IO Interactive je dánskou vývojářskou legendou a zahanbit se nenechalo ani tehdy, když Eidos na vydání přeci jen trochu spěchali. Ale pozor, přeci jen – první díl vám přinese mnoho vzpomínek, protože mnoho misí zadaných vám specialisty ve trojce je v podstatě jen a pouze variací na jedničku. Už na začátku musíte utéct ze sanatoria, kde jste zavraždili svého duchovního (nebo fyzického) otce a výborně vycvičení SWAT jsou všude kolem. Navštívíte Skotsko i Sibérii, takže se nebojte, že cest bude málo. K dispozici je i řada nových převleků a nabídka, že si už jednou zahranou misi můžete zkusit znovu a tentokrát se zabývat jinými postupy, zkrátka být komplexní a ďábelsky vypočítavý na každý pád!

Chci hrát hru Hitman: Contracts

Filmy, knihy, hry

Aquanox Deep Descent

799 

Filmy, knihy, hry

Wolfenstein: Youngblood

199 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

Need for Speed Heat

649 

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.