Hra Assassin’s Creed: The Ezio Collection – podívejte se do renesanční Evropy

Hra Assassin's Creed The Ezio Collection - podívejte se do renesanční Evropy

Klasická herní série, která je vlastně tak stará, jako lidstvo samo. S Assassin´s Creed jste se v minulosti podívali mezi pyramidy, do revoluční Francie a potkali i pár vikinských válečníků. Tentokrát zavítáte do města, které se stalo srdcem renesanční kultury v Evropě. A podíváte se i do Cařihradu, ale už v době, kdy se nachází ve správě Osmanů. Řím, Florencie, ale i další krásná místa, to vše s Eziem, oblíbeným mistrem a Da Vinciho přítelem, jenž se představí na Xbox One a PlayStationu 4. Za hrou stojí samozřejmě Ubisoft, světlo světa spatřila v listopadu 2016.

Video trailer gameplay: Hra Assassin’s Creed – The Ezio Collection

Více než osmdesát hodin skvělé zábavy

Zrada, korupce, spiknutí, to vše je průvodním jevem série Assassin´s Creed a nejinak tomu bude i ve Florencii. Přes osm desítek herního času, které strávíte v kůži italského urozeného mladíka. A cíl? Jednoduše, pomsta, a to všem, kdo ublížili jeho rodině. Je to klišé? Možná, ale na druhou stranu, takhle pohlednou grafiku si nelze nechat jednoduše uniknout! Pokrevní msta je navíc italskou klasikou, tedy bez podobného scénáře bychom se asi v příběhu ani neobešli. Mladík má před sebou kariéru, o jaké se snilo jen opravdu málokomu. Ezio procestuje kus světa a bude mít zajištěný prakticky každodenní adrenalin. Napravovat zlo, snažit se o to, aby se stal mezi asasíny jasnou jedničkou. Čekají na vás celkem tři herní tituly v jednom balení. A také žádný multiplayer, pozor!

Chcete o Eziově životě vědět co nejvíc? Bonusem k celé kolekci je i pár filmečků, které vám objasní pozadí života nejslavnějšího z renesančních asasínů. Ale musíte to pak vzít krůček po krůčku, přes překážky až ke hvězdám! Připravte si čtyřicet gigabajtů na pevném disku a smiřte se s tím, že v češtině prostě tahle hra není, hlas ve hře bude buď anglicky, francouzsky, německy, italsky, rusky či španělsky, čeština chybí i v textech. Ezio Auditore se už těší na vaše další dobrodružství, kdy budete následovat původního příkladu šampiona mezi asasíny, jistého Altaira. Setkáte se s Osmany, ale také příslušníky templářského rytířského řádu. Výhodou je i pestrý arzenál zbraní, své nepřátele můžete odklízet z cesty vskutku velmi originálně.
Akční adventura pro jednadvacáté století

Ezio Auditore da Firenze, tak zní celé jméno hrdiny, v jehož kůži se během hraní této adventury v podání Ubisoft Montreal ocitnete. Doporučený věk pro hráče je 18+, jak také jinak, když je příběh skutečně krvavý. Kolekce zahrnuje trojici různých herních titulů – a sice Assassin´s Creed II, Assassin´s Creed: Brotherhood a v neposlední řadě také Assassin´s Creed: Revelations.

Chci hrát hru Assassin's Creed: The Ezio Collection

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.