Hra Eve Online – oblíbená MMO z budoucnosti

Hra Eve Online oblíbená MMO z budoucnosti

I když je titul Eve online již z roku 2003, rozhodně to neznamená, že by se jednalo o hru, která má to nejlepší za sebou. Právě naopak. I nyní se můžeme setkat s celou řadou lidí, kteří titul velmi aktivně hrají. Ta spadá do žánru MMO a samotné herní prostředí je situováno do světa budoucnosti, konkrétně tedy do segmentu science-fiction. Vzhledem k poměrně povedené a zajímavé grafice tak není nouze ani o zajímavé scenérie a celkově zajímavé prostředí. To dané hře Eve online rozhodně přidává k celkové zajímavosti.

Více informací o online hře Eve Online vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Video trailer gameplay na YouTube: Hra Eve Online

Každý hráč je pilot

Vzhledem k samotnému prostředí je jasné, že hlavní roli budou ve hře Eve online tvořit vesmírné lodě (space ships), které budou putovat nikoliv širým vesmírem, ale právě virtuálním herním světem. Každý z hráčů se tak stane pilotem jedné vesmírné lodi, která bude putovat po vesmíru a setkávat se s ostatními. Zapomínat ale nesmíme na to, že hra nese také prvky strategií. Vzhledem k tomu by každý z hráčů měl také vyrábět různé věci a náhradní díly pro svou loď, stejně jako by neměl zapomenout ano na těžbu potřebných surovin. Nechybí ale ani možnost budovat různé bitevní stanice a další budovy.

Aby byla charakteristika postav zajímavější, je k dispozici možnost vybrat si z několika charakterů jednotlivých postav. Můžete se stát velitelem, pirátem, stejně jako objevitelem nebo obchodníkem. Podle toho se následně mění vaše úkoly, které je třeba ve hře Eve online provádět.

Bojujte za jednotlivý národ

Co také nechybí, to jsou i boje, v rámci kterých budete hájit jak svou loď, tak i své zázemí a samozřejmě také svůj národ. Aktuálně nabídne Eve online možnost vybrat si jeden z herních národů, které jsou celkem 4. A aby byl váš přínos co největší, je logicky možné také svou postavu postupně vyvíjet a získávat tak schopnosti a dovednosti, které vám pomohou být ve hře Eve online nejlepší.

Neváhejte si zahrát tuto oblíbenou MMO free hru například na Steamu. Hra je ke stažení (downloadu) zdarma a je k ní k dispozici i čeština.

Chci hrát hru Eve Online

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.