Hra Hitman 3 (2021) – přijměte úkol a vyrazte zlikvidovat cíl

Hra Hitman 3 (2021) - přijměte úkol a vyrazte zlikvidovat cíl

Třetí díl moderní série, trilogie, kterou zná celý svět. Asasín jako je Agent 47 dosáhl světové proslulosti a uvidíme jej i na páté generaci PlayStationu. Niels Bye Nielsen a jeho hudba, ale také klasika od IO Interactive, snad ani není, co víc si ještě přát – tedy pokud jste fanoušky této stealth akce už od samého počátku herních věků. Čeká na vás šest nových destinací, kromě Dubaje a Berlína se zapotíte v karpatských výškách v Rumunsku a podíváte se i do Argentiny. Nudit se s Hitmanem, to prostě neexistuje.

Video trailer gameplay: Hra Hra Hitman 3 (2021)

Third person akce se vším všudy

Třetí Hitman v novodobé éře a 20. leden 2021, pod svědomitou taktovkou Mattiase Engströma vzniká další budoucí herní klasika, to si můžeme být skoro jistí! Agent 47, Diana Burnwood z ICA, která zadává úkoly a velký výběr zbraní všeho druhu, tolik ve zkratce další pokračování hry a také její symbolické uzavření – trilogie je trilogie. Čeká na vás uskupení zvané Partners of Providence a finálový zážitek, co nedá spát ani odolnějším povahám, leč nepředbíhejme – atmosféra nočního klubu, argentinské vinice, Čína plná neonových zářičů a zrychlený vlak kdesi v Karpatech, kde se možná potkáte s běsnícím Milošem Kopeckým – a možná ne…

Dáte si něco ostřejšího v podobě samopalu, zařádíte si s brokovnicí nebo tentokrát vyřešíte akci pistolí s tlumičem a bez zbytečného poprasku? Variant je bezpočet, šest misí se dá udělat na tolik způsobů, kolik jen vymyslíte – a nebyl by to Hitman, kdyby existoval jen jeden postup směrem k cíli, ale to dlouholetí věrní fanoušci samozřejmě moc dobře vědí. 87 od Metacritic pro PC verzi, o něco méně na PS5, ale zdejších 84 bodů je také výborný výsledek.

Dočkáme se ještě někdy v budoucnu pokračování? Jak oznámil šéf vývojářů Hitmana Christian Elverdam, není to jistě nijak vyloučené. Tak se budeme těšit a uvidíme, co nám budoucnost přinese.

Chci hrát hru Hra Hitman 3 (2021)

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.