Hra Hogwarts Legacy – vydejte se do světa Harryho Pottera

Hra Hogwarts Legacy - vydejte se do světa Harryho Pottera

Pokud milujete svět, v jakém se poprvé objevil Daniel Radcliffe na filmovém plátně, vítejte mezi svými! Hogwarts Legacy je synonymem pro Harryho Pottera a jistě vás díky pečlivé práci Avalanche Software nadchne svou atmosférou. Ale pozor, až za nějakou dobu, jde totiž o hru, co je připravována pro vydání a zatím o ní ještě tolik nevíme…

Video trailer gameplay: Hra Hogwarts Legacy

Devatenácté století doslova jako na dlani

Otevřený svět a RPH, to zní jistě dobře, nejen pro fanoušky díla J. K. Rowlingové. Kouzelný svět, jenž si tyká s atmosférou viktoriánské Anglie, cesta za svobodou a student, jenž má v ruce ukrytý klíč k prastarému tajemství – to už zní určitě skvěle, že? Hogwarts Legacy je o kouzlení, objevování, zlepšování dovedností. Devatenáctý věk a Hogwarts House, Unreal Engine, na němž hra poběží a reálie, které jako by snad vypadly z filmů o nejmenovaném čarodějnickém učni. Bradavická škola, ve které si najdete přátele a spojence, naučíte se kouzla, co jen tak někdo opravdu neovládá. Těšíte se? V říjnu 2021 by měla být hra konečně k mání, tak uvidíme!

Reálie z filmu nelze zapřít, ale autoři z Avalanche Software také trochu odbočili a udělali hru velmi zajímavou. Zapovězený les můžete prozkoumat, co jen hrdlo ráčí a u Olivandera si necháte udělat kouzelnické náčiní. Nejvíce času však zřejmě strávíte v Bradavicích. A vyberete si také, jestli se dáte na cestu dobra či vás zláká popularita temné magie, rozhodnutí je jen na hráči samotném – přesně tak, otevřený svět, co se bude líbit.

O vydání hry se nestará nikdo menší než Warner Bros. Interactive Entertainment, zahrajete si na čtvrté i páté generaci PlayStationu, nejnovějších Xboxech a myslí se i na PC hráče. Akční RPG, ve kterém si zlepšíte své kouzelnické dovednosti, se určitě pro dlouhé zimní večery výborně hodí.

Chci hrát hru Hogwarts Legacy

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.