Hra Little Devil Inside – přežijte procházku mezi netradičními stvořeními

Hra Little Devil Inside - přežijte procházku mezi netradičními stvořeními

Akční adventura Little devil inside nabídne procházku mezi netradičními stvořeními, ve světě, kde je vaším hlavním úkolem přežít. Vydáno by mělo být už během léta 2021, čekají na vás horské oblasti, savany, hluboké moře, ale i poušť nebo místa spočívající pod lavinami sněhu. Third person 3D hra Little devil inside má svého duchovního otce ve společnosti Neostream Interactive, zahrajete si ji také na páté generaci PlayStationu. Pozor na počasí a o všem pečlivě přemýšlet, to je základem této zajímavé hry…

Video trailer gameplay: Hra Little Devil Inside

Netradiční atmosféra vás zaručeně chytí a nepustí

Devatenácté století a viktoriánská Anglie, steampunk prvky a průzkumníci, které vysílá vysokoškolský profesor napříč světadíly, aby objevovali zajímavosti, které rozhodně stojí za vidění. Se stvořeními, která během cesty potkáte, nemusíte vždy jen zápasit. Učte se přežít, lovte, cestujte a objevujte svět, komunikujte a budujte si svou postavu, protože 3D akční RPG hra přinese nesporně i pár atraktivních surrealistických prvků. Mimochodem, k mání je také kooperativní multiplayer, díky němuž můžete přizvat přátele nebo vyzvat zcela náhodné hráče, podle toho, na co máte zrovna chuť a čas.

V případě, že některá z postav zemře, nemůže být z říše mrtvých znovu povolána, ale na druhou stranu mohou na toto místo jít jiné postavy, které posbírají ztracené vybavení – tolik o Little devil inside a jeho klasickém herním stylu. Poté, co projdete dobrodružnou misí, se znovu vrátíte do svého města, odkud vyrážíte na jednotlivé výpravy, doplníte vybavení, odpočinete si, připravíte se na další skvělou akci. Pak už stačí jen nasednout do vozidla, naplánovat si věci příští a jít do akce. Předtím si ale zjistěte o cíli výpravy všechno potřebné, protože především taktika rozhoduje o tom, zda budete opravdu slavit úspěch.

Chci hrát hru Little Devil Inside

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.