Hra Petra´s Planet – oblíbená online hra pro mladé

Hra Petra´s Planet - oblíbená online hra pro mladé

I když název v nás může budit dojem, že se jedná o typicky tuzemskou hru, není tomu tak. Přesto to ale neznamená, že bychom si ji nemohli zahrát. Zakládá si totiž na celkové jednoduchosti, jelikož tomu je uzpůsobena i cílové skupina, které je titul Petra´s Planet určený. Primárně to jsou hráči a hráčky od šesti do jedenácti let věku. Platí ale, že si hru mohou klidně zahrát jak mladší, tak i starší děti. Díky celkové atraktivitě je totiž může bavit. A to dlouhé hodiny.

Chci hrát hru Petra´s Planet zdarma

Čím je hra zajímavá?

Pokud vás hra zajímá více, podívejme se společně na to, čím, je zajímavá, ba doslova unikátní. Vše začíná příběhem sedmileté dívky Petry, která vás provede v rámci hry svým dobrodružstvím. To se týká cestování po různých kontinentech a zemích celého světa. S tím je spojena nejenom řada zajímavých lokací, ale i řada zajímavých příběhů, nebo herních zápletek. Vše samozřejmě souvisí se světem fantazie a neustálým objevováním. Hra Petra´s Planet je založena na poznávání jednotlivých knih, které jsou spojeny jak s konkrétní lokací, tak i příběhem, stejně jako herními úkoly. Díky tomu vzniká celá řada možností, jak hra může každé dítě zabavit a umožnit mu poznat prostřednictvím svého monitoru zajímavá místa na celém světě.

Video trailer gameplay: Hra Petra´s Planet

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Petra´s Planet.

Petra´s Planet má vzdělávací charakter

Pokud je na tomto titulu něco skutečně více než zajímavého, je to rozhodně vzdělávací charakter celé hry. Pokud se totiž podíváme konkrétně, tak není vše založeno jenom na plnění úkolů, ale právě i na vyprávění o dané zemi. Lze tak poznat třeba faunu a floru, stejně jako třeba zajímavé lokality, ale i kulturu. Vše je založena na zajímavém virtuálním světě, který dá rodičům prostředek nejenom k zabavení, ale i k učení svého potomka. Samozřejmostí je možnost online zábavy, kdy lze být v rámci hry Petra´s Planet v kontaktu se všemi přáteli, a to i v rámci přímé komunikace, nebo v rámci potkávání jednotlivých postav.

Chci hrát hru Petra´s Planet zdarma

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.