Hra Rumble Fighter: vyber strategii a znič každého nepřítele

Free to play MMO online hra Rumble Fighter ke registrace stažení (download) zdarma

Zajímavá free-to-play hra, která patří do oblíbeného žánru MMO. Jedená se o poměrně jednoduchý koncept, kdy je hlavním cílem vás jako samotného hráče především to, abyste zničili svého nepřítele – tedy jinou postavu. Jelikož se jedná o online hru, je samozřejmě vaším protivníkem skutečný hráč (PvP hra), díky čemuž ze hry naprosto vymizí tolik neoblíbené a často předvídatelné PvE souboje.

Více informací o online hře Rumle Fighter vám řekne tato rychlá wiki recenze (review, návod).

Proč si zahrát hru Rumble Fighter Europe:
  • Hra je free to play (zdarma)
  • Vybíráte z mnoha postav, které upravíte dle libosti
  • Každá postava má své specifické (zvláštní) schopnosti
  • Počátkem hry vás provede tutoriál (což se bude nováčkům jistě hodit)
  • Jednoduché ovládání
  • Rumble Fighter má velmi dobrou grafiku a hratelnost
Video trailer gameplay: Hra Rumble Fighter Europe

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Rumble Fighter.

Vyberte si svou postavu

Prvním krokem ve hře je výběr té vaší herní postavy. Jelikož je možné, aby současně bojovalo až 8 herních postav, je k dispozici také široký výběr možností. Vaše postava tak může být třeba válečníkem, stejně jako šamanem, alchymistou, nebo i elementaristou. Od toho všeho se následně ve hře Rumble Fighter jasně odvíjejí konkrétní možnosti, schopnosti, stejně jako vlastnosti vaší postavy.

S výběrem konkrétní postavy souvisí i možnost jejího přizpůsobení. Máte-li tedy známý její konkrétní charakter, můžete si ji doslova upravit k obrazu svému.

Hra Rumble Fighter vám umožní například měnit vlasy, vousy, stejně jako tvar nosu, nebo barvu očí. To vše je možné, jelikož právě na tuto cestu se zaměřil vývojář, kterým je společnost WeMade Entertainment.

Několik herních strategií

Pokud jste nováčkem a se hrou Rumble Fighter začínáte, není nic jednoduššího, než když se pustíte nejprve do tutoriálu, který titul nabídne a který vás dokáže provést vším, co vás může ve hře čekat. Následně už se můžete pustit do samotných bitev, kde naplno úročíte charakter postavy, vaše dovednosti, ale také vybavení.

Velkým pozitivem je určitě i celkově jednoduché ovládání, které využívá výhradně klávesnice a několika tlačítek, kterými můžete snadno vykonat potřebný úder, stejně jako není problém zaměřit se primárně na potřebné krytí. Jelikož jde spíše o odpočinkovou hru, není problém si ovládání osvojit během chvíle a poté se už naplno pustit do likvidace protivníků.

Neváhejte si zahrát hru Rumble Fighter ihned!

Chci hrát hru Rumble Fighter

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.