Angry Birds: Space – další z oblíbené série naštvaných ptáků

Angry Birds Space další z oblíbené série naštvaných ptáků.jpg

Rozzlobení rodiče pronikají i do vesmírných dálav, ptáci, kterým kradou vajíčka zelení pašíci, už bojují i v prostoru někde tam vysoko nad našimi hlavami. Naštěstí nejde o reálné science fiction, ale co není teď, může za pár let být. Angry Birds Space je dalším dílem oblíbené série původem z Finska, jež přináší bláznivý příběh. Alespoň na první pohled, protože na druhý už si létající ptactvo zamilujete a budete chtít strefit co nejvíce nepřátel v rámci živočišné říše. Proč se držet u zdi, vždyť explozí naděláte spoustu škod?

Video trailer gameplay: Hra Angry Birds: Space

Poprvé ve vesmíru už v březnu 2012

Hra, která je celkově pátou v sérii Angry Birds, míří jako první do vesmíru. Angry Birds Space vydali v Rovio Entertainment 22. března 2012 za úzké spolupráce s NASA. Více než tři stovky levelů, přičemž se podíváte na desítku zajímavých planet. Pokaždé půjde o totéž, ale reálie budou tak proměnlivé, že si užijete nevšední zábavu skutečně plnými doušky. Nechybí Rudá planeta a její sopky nebo Sluneční soustava, která se nápadně podobá té naší. Galaxii můžete zkoumat klidně celý den, fyzika funguje tak, jak má a zahrát si lze nejen na PC, ale samozřejmě existuje také mobilní verze. Nové postavy, skryté bonusové levely, každý den nové mise a triky, které jste ve světě rozzlobených opeřenců ještě vážně neviděli, to je v kostce Angry Birds Space.

K hraní stačí Android verze 4.1 a vyšší, instalační balíček nemá ani padesát megabajtů. Co víc si přát? Nenáročná hra na grafiku a místo v uložišti, o to zábavnější, pokud jde o deštivé odpoledne během víkendu. V součtu pro Android, iOS, Mac a PC bylo dosaženo více než stovky milionů stažení, a to ještě během prvního čtvrtletí, kdy byla hra vydána. Teď už si jen rozmyslet, jak vyzrát na nebeské pašíky, kteří vám ukradli to nejcennější, co jako ptáci máte – vejce, ze kterých by se mohla už brzy vylíhnout další generace. Stačí trochu štěstí a rod bude určitě pokračovat…

Chci hrát hru Angry Birds: Space

Filmy, knihy, hry

Aquanox Deep Descent

799 

Filmy, knihy, hry

Wolfenstein: Youngblood

199 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

Need for Speed Heat

649 

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.