Hra Angry Birds: Space – další z oblíbené série naštvaných ptáků

Angry Birds Space další z oblíbené série naštvaných ptáků.jpg

Rozzlobení rodiče pronikají i do vesmírných dálav, ptáci, kterým kradou vajíčka zelení pašíci, už bojují i v prostoru někde tam vysoko nad našimi hlavami. Naštěstí nejde o reálné science fiction, ale co není teď, může za pár let být. Angry Birds Space je dalším dílem oblíbené série původem z Finska, jež přináší bláznivý příběh. Alespoň na první pohled, protože na druhý už si létající ptactvo zamilujete a budete chtít strefit co nejvíce nepřátel v rámci živočišné říše. Proč se držet u zdi, vždyť explozí naděláte spoustu škod?

Video trailer gameplay: Hra Angry Birds: Space

Poprvé ve vesmíru už v březnu 2012

Hra, která je celkově pátou v sérii Angry Birds, míří jako první do vesmíru. Angry Birds Space vydali v Rovio Entertainment 22. března 2012 za úzké spolupráce s NASA. Více než tři stovky levelů, přičemž se podíváte na desítku zajímavých planet. Pokaždé půjde o totéž, ale reálie budou tak proměnlivé, že si užijete nevšední zábavu skutečně plnými doušky. Nechybí Rudá planeta a její sopky nebo Sluneční soustava, která se nápadně podobá té naší. Galaxii můžete zkoumat klidně celý den, fyzika funguje tak, jak má a zahrát si lze nejen na PC, ale samozřejmě existuje také mobilní verze. Nové postavy, skryté bonusové levely, každý den nové mise a triky, které jste ve světě rozzlobených opeřenců ještě vážně neviděli, to je v kostce Angry Birds Space.

K hraní stačí Android verze 4.1 a vyšší, instalační balíček nemá ani padesát megabajtů. Co víc si přát? Nenáročná hra na grafiku a místo v uložišti, o to zábavnější, pokud jde o deštivé odpoledne během víkendu. V součtu pro Android, iOS, Mac a PC bylo dosaženo více než stovky milionů stažení, a to ještě během prvního čtvrtletí, kdy byla hra vydána. Teď už si jen rozmyslet, jak vyzrát na nebeské pašíky, kteří vám ukradli to nejcennější, co jako ptáci máte – vejce, ze kterých by se mohla už brzy vylíhnout další generace. Stačí trochu štěstí a rod bude určitě pokračovat…

Chci hrát hru Angry Birds: Space

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.