Hra Beyond Good & Evil 2 – zachraňte s Jade její planetu před mimozemšťany

Hra Beyond Good & Evil 2 - zachraňte s Jade její planetu před mimozemšťany

Podívejme se ještě jednou do světa vzdálené budoucnosti, ve kterém Jade, fotografka a také zkušená zápasnice aikido, pomohla uchránit mírumilovnou civilizaci před útokem vražedných mimozemšťanů. Jak tomu bude tentokrát, když přichází druhý díl? Beyond Good & Evil 2 se postarali vývojáři Ubisoftu v Montpellieru a Paříži, opět u toho byl i známý Michel Ancel. Akční RPG, díky kterému si užijete hodiny zábavy a nespustíte oči z obrazovky, staňte se obávaným vesmírným pirátem a …zamiřte do časoprostoru, který vznikal ještě před prvním dílem, přesně tak…

Video trailer gameplay: Hra Beyond Good & Evil 2

První díl vyšel už v roce 2003

Jistě si pamatujete na příběh Jade, který vyšel v roce 2003 a kritici jej přijali velmi dobře. Druhý díl je prequelem, tedy něčím, co vám ukáže příběh ještě před událostmi prvního dílu. Jste připraveni? Tak se ještě raději připoutejte, tohle bude zajímavá jízda. Asi dvacet let před tím, než na scénu vstupuje válka Jade a emzáků, nutnost internetového připojení, abyste si zahráli single i multiplayer, přesně tohle očekávat od Beyond Good & Evil 2.

Third person akce v otevřeném světě, kde si můžete na samém začátku zcela svobodně vybrat, jestli budete hrát za pána nebo za paní. Spoustu nových postav je připraveno, upravte si svůj profil tak, jak jste si vždycky přáli. Fanoušci čekali na druhý díl dlouho a jistě si zasloužili, aby byl skutečně vydán. Po tolika letech už snad ani nedoufali, ale podle posledních zpráv bude Beyond Good & Evil 2 realitou během roku 2021. Takže překvapení v době, která není moc utěšená? Systém 3 čeká, až jej konečně objevíte.

Více než půl milionu příznivců se mohlo aktivně podílet na změnách, které dvojka přinese, takže pokud jste byli mezi nimi, dobře tušíte, že půjde o zajímavou hru. Naraka s jejími inteligentními opicemi, co dřou za mizernou stravu nebo jiné světy, o ději se ještě dozvíme více v průběhu roku.

Chci hrát hru Beyond Good & Evil 2

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.