Hra Borderlands 3 – vypracujte se ve stroje na zabíjení

Hra Borderlands 3 - vypracujte se ve stroje na zabíjení

Akční hra v podání Gearbox, která navazuje na druhý díl vydaný v roce 2012. Trojka pak vyšla o sedm let později a zahrajete si ji nejen na nejnovějších Xboxech a PlayStation konzolích, ale samozřejmě i na Apple a Windows. Kvarteto hlavních postav je připraveno a střílečka s prvky PRG může klidně hned začít. Co tu na nás čeká? Amara, Siréna, Moze nebo Zane mají zajímavé vlastnosti a kombinací s dalšími dostupnými vylepšeními si brzy vyrobíte doslova a do písmene stroj na zabíjení. Seznamte se s Borderlands 3!

Video trailer gameplay: Hra Borderlands 3

Podíváte se na několik různých planet

Zatímco dvojka moc o cestování nebyla, ve třetím pokračování hry z dílny Gearbox Software se vypravíte do různých planetárních systémů. Můžete jet klasický single player nebo si zahrát až se čtyřmi dalšími hráči, přáteli, známými neb bratranci. Začnete na Pandoře, která skrývá mnohá tajemství a sedm let po smrti Handsome Jacka zjistíte, že vládnou zlá dvojčata Troy a Tyreen Calypso. Cíl je tedy zcela zřejmý, vykořenit vládu temných sil a začít novou éru, k tomu vám bude dopomáhat třeba archeoložka, prodejce zbraní nebo Brick a Mordecai.

Přidáte se a změníte galaxii? Bude k tomu zřejmě třeba nadprůměrná herní mašina, Intel i7 – 4770, 16 GB paměti a grafická karta se GeForce GTX 1060 6 GB patří k doporučovaným parametrům a mnoha hráčům se z toho možná trochu až zatočí hlava. Odměněni, ale budete výbornou grafickou stránkou, která je u podobných her pastvou pro oko.

Hlavní kampaň je na desítky hodin

Asi čtyřicet hodin čistého hraní na hlavní kampaň, a to včetně zajímavých vedlejších misí. Budete se vždycky vracet na vesmírnou loď Sanctuary III, kde si doplníte síly a munici, abyste šli zanedlouho vstříc novým výzvám. Připravte se na spoustu násilí, ale ještě víc možností vylepšení vaší postavy. O zábavu je postaráno na dlouhé hodiny i poté, co dohrajete kampaň – široké spektrum herního obsahu totiž přímo vybízí k novým a novým zkušenostem.

Chci hrát hru Borderlands 3

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.