Hra Cyber Hunter – zahrajte si čínskou battle royale klasiku

Hra Cyber Hunter - zahrajte si čínskou battle royale klasiku

Čínská hra, která je dnes už klasikou systému battle royale. Šest krát šest kilometrů a snažte se zůstat jako poslední naživu, zdánlivě to zní hodně jednoduše, že? Otevřený svět Cyber Hunter si už získal nelichotivou přezdívku PUGB Mobile clone, se kterou jako první přišli AbacusNews. Kromě PC hraní si totiž užijí i příznivci operačních systémů Android a iOS. Výhodou je, že jde o místo, kde je možné úplně všechno. A opravdu, když řekneme všechno, myslíme tím potápění se do hlubin mořských i vzlet do nebes, stometrové vodopády a pouštní chrámy lákající k objevení – a to je jen začátek…

Video trailer gameplay: Hra Cyber Hunter

Multiplayerová akce doslova pro každého

Mapy jako Sky Garden nebo Desert Shrine hovoří asi za vše, hry se bohužel v češtině nedočkáme, ale jazykových mutací je celkem dvanáct Cyber Hunter nemá pro PC hraní křiklavé nároky, 4 GB RAM, GeForce GTX 1050 a Intel Core i5-6500, to jistě není nic, co by si průměrný počítačový nadšenec nemohl dovolit – bavíme se o doporučených systémových požadavcích, ty minimální hravě zvládne i integrovaná grafická karta v úzkém spojení s procesorem Intel Core i3-4160. Aplikace na Google Play vyžaduje věk hráče minimálně třináct let a vyžádá si 87 MB. Přes deset milionů instalací na Androidy hovoří jasně, obliba by tu tedy určitě byla!

Čekají na vás velmi zajímavé zbraně, které vyhlížejí tak trochu futuristicky. Akční free-to-play hra potěší svou grafickou nejen milovníky všeho animovaného. Společnost NetEase Inc. Vydala hru v dubnu 2019 a i když je největší boom za námi, fanouškovská základna je zde stále poměrně početnou.

Chci hrát hru Cyber Hunter

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.