Hra Dead Rising 4 – bojujte s hordou nemrtvých z městečka Willamette

Hra Dead Rising 4 - bojujte s hordou nemrtvých z městečka Willamette

USA, Colorado. Poblíž krásných hor a přírody, která dojme každého romantika, na vás ale čeká nepříjemné překvapení. Celé město Willamette slaví, má totiž narozeniny, ale moc hezký dárek na něj nečeká. Hordy nemrtvých, akční adventura od Capcom Vancouver a Frank West, dřívější populární fotoreportér, jenž dnes působí na univerzitě, se stává hrdinou tam, kde by se ani dříve ocitnout nechtěl. Herní titul vyšel v březnu 2017 a hodnocení odborníků lehce nad sedmi z deseti hovoří jasnou řečí. Budete se bavit, ale úplná herní špička to není. Mezi hrami, ve kterých se někdy a někde potkáte i se zombie, jde ale o výrazný nadprůměr. Miliony prodaných kopií jako důkaz!

Video trailer gameplay: Hra Dead Rising 4

K dispozici jedině pro plnoleté

S Frankem Westem až od osmnácti, protože tohle je horor v celé své kráse! Dvanáct podporovaných jazyků, samozřejmě bez toho českého a co-op multiplayer až pro čtyři hráče. Téměř dvě dekády poté, co se odehrával původní příběh Dead Rising, se potkáte ve čtyřce s dalšími protagonisty, kteří navazují na začátky. Každá zbraň se hodí a mimochodem, díky neomezeným kombinacím můžete nemrtvým pomoci na věčnost desítkami různých způsobů. Některé z nich vás možná překvapí a také přesvědčí o tom, že fantazie autorů téměř nemá hranice. Připravte si také 50 GB prostoru na disku, už jen proto, že doporučené parametry vašeho stroje jsou vysoké. NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB a také 8 GB paměť, procesor Intel i7-3770. Vidíte, tohle bude prostě paráda pro každého – alespoň po stránce grafické! Zombie apokalypsa ještě nikdy nevypadala lépe, zní právě tohle dost děsivě?

Slevy v rámci Black Friday? Ne, tentokrát ve Willamette Memorial Megaplex ožijí zombie, takže místo výhodných nákupů začíná hra o holý život. Je to utajená záležitost lidí z armádních kruhů? Nebo naprostá náhoda? I tuhle otázku si v Dead Rising 4 zodpovíte a možná nebude pro ty opravdu mocné příliš dobrou vizitkou. Abyste si „odemkli“ další misi, musíte vyčistit pár domů od netvorů, kteří ne obývají. A čím úspěšnější budete, tím víc zbraní si pak pořídíte, to je jednoduché. Za poctivou práci náleží pořádná odměna, ale pozor, Frank nebude čelit pouze zombie. Někdy jej vyzvou k pekelnému tanci i vojáčkové, kteří mají pušky a brokovnice, což je nepochybně úplně jiný kalibr než všeho schopné tesáky plné krve. A chcete se svézt v něčem speciálním? Nebojte, ve čtvrtém díle téměř až kultovní série rozhodně nebudete chodit jen pěšky, to byste si ani malé město v Coloradu neprošli.

Chci hrát hru Dead Rising 4

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.