Five Nights at Freddy´s – strach a noční můry jsou žádoucí

Five Nights at Freddy´s strach noční můry jsou vždy žádoucí

Pokud máte v oblibě videohry, při kterých jde tak trochu mráz po zádech, bude právě tato ideální variantou pro dlouhé letní večery. Five Nights at Freddy´s byla vydána v srpnu 2014 a v pravém slova smyslu jde o survival horor. Nenechte se zmást roztomilým medvídkem, jehož autor Scott Cawthon nasadil zcela záměrně – pro kontrast, protože na vás čekají i hodně bojácné chvilky. Hru si lze stáhnout nejen z Google Play, ale i Appstore a zahrát si ji je možné i na platformě Steam. A za koho vlastně budete hrát? Nebojte, ten medvídek ne, v jeho kůži se neocitnete…

Video trailer gameplay: Hra Five Nights at Freddy´s

Noční hlídač musí přežít svou směnu

Od půlnoci až do šesti ráno, Five Nights at Freddy´s je pro labužníky nočních směn. Tentokrát to ale nebude jen o tom neusnout, ale spíše půjde o přežití. Budou tu totiž animatronici, kteří se během dne starají o to, aby v pizzerii nebyla nuda. V noci ale mají trochu odlišné choutky, a když se jim povede vás nasoukat do kostýmu Freddyho Fazbeara, zemřete – a jednoduše, game over. Pět nocí a nic víc, nebo, když zvládnete hru na jedničku, smíte si za odměnu zahrát i bonusovou šestou noc, kde se ale musíte připravit na to, že robotci budou chtít napravit své chyby a začnou pracovat přibližně na 200 procent.

Sledujte animatroniky přes kamery a dávejte si pozor, odkud na vás udělají baf. Kamerový systém ale není dokonalý a někdy si musíte přisvítit, abyste měli jasno, že je vzduch čistý. Ovšem pozor, na každý takový průzkum bojiště vynaložíte energii, která se ale nedá nějak doplnit. Sedíte v budce pro hlídače, díváte se na záběry z bezpečnostních kamer a především, jste maximálně opatrní! Pokud vám dojde během noci elektřina, zůstanete ve tmě, pamatujte na to. Pravda, grafika vám dech zrovna nevezme, ale na druhou stranu, tohle je spíš legrace – trochu v duchu populární série ZNK. Od třinácti let, jak uvádí vývojář videoher a spisovatel z amerického Houstonu Scott Cawthon, jenž připravil také několik dalších her, mimo jiné oblíbenou The Desolate Hope.

Chci hrát hru Five Nights at Freddy´s

Filmy, knihy, hry

Aquanox Deep Descent

799 

Filmy, knihy, hry

Wolfenstein: Youngblood

199 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

Need for Speed Heat

649 

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.