Hra Posel smrti (Black Mirror) – zažijte atmosféru panství Gordonů

Hra Posel smrti (Black Mirror) - zažijte atmosféru panství Gordonů

Adventura z české dílny? Výjimkou potvrzující pravidlo o tom, že tenhle herní žánr není v tuzemském prostředí moc zastoupen, je například Posel smrti, jenž vyšel v zahraniční pod názvem Black Mirror, což jistě netřeba překládat. Atmosféra na panství Gordonů jako by se dala krájet, vždyť se tu odehrála neblahá událost. A jaká vlastně? Šlo o sebevraždu dědečka nebo je za celou událostí něco mnohem děsivějšího, při čem doslova až tuhle krev v žilách? Hra se dočkala tří pokračování, což svědčí o popularitě napříč hráčskou obcí.

Video trailer gameplay: Hra Posel smrti (Black Mirror)

Dabovaly české legendy, vzpomínáte si?

Radoslav Brzobohatý, Vladimír Čech nebo Pavel Soukup. V českém dabingu byl jen málokdo takto dobrý, a právě Posel smrti se může pochlubit tím, že jeho postavy namlouvala řada velikánů, kteří uspěli nejen jako filmoví a seriáloví herci. A v čem spočívá zápletka hry? Jaké jsou nároky na grafiku a váš počítač?

Kultovní hra na panství Gordonů, která se odehrává v době, kdy potomek rodu, jistý Samuel Gordon, přijede zpět na rodnou hroudu po dlouhých dvanácti letech. Dědeček William byl bohužel nedávno nalezen bez známek života, ale jediný Samuel si nemyslí, že šlo o skutečně dobrovolný odchod z tohoto světa. Pomohou mu s pátráním po pravdě zahradník Henry nebo komorník Bates, Viktorie a James, stejně jako další postavy v této kultovní adventuře? Temné tajemství, které odhalíte na konci hry, vám možná samotným nedá spát – leč nepředbíhejme, protože tato adventura se musí nejprve dohrát…

Dobře prodávaná napříč celým světem

Nejen v ČR, ale třeba i v zámoří, Rakousku, Velké Británii nebo Asii byla hra Posel smrti přijata nadmíru dobře. V českém prostředí se hodnocení blížilo i k devadesáti procentům, v jiných zemích pak byla odezva poněkud slabší, ale i tak nadprůměrná. Co vlastně táhne fandy adventurního žánru k Poslovi smrti? Odpověď musí najít každý hráč sám a jistě ty skalní potěší, že přišel i remake původní verze.

Chci hrát hru Posel smrti (Black Mirror)

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.