Hra Planetside 2 – vynikající scifi hra

Zajímavá hra, která spadá do dnes poměrně oblíbeného žánru MMOFPS. Na hře je zajímavé třeba také to, že ji vydala společnost Sony. Už to sami o osobě jí od samotného začátku přidává na zajímavosti a jistotě toho, že titul Planetside2 rozhodně nezklame. Samotný herní příběh je situován na fiktivní planetu, která nese název Autaxis. Zde si může každý hráč vybrat z celkem tří hlavních frakcí. Každá z nich má jiné výhody, jako třeba silné a odolná vozidla, přesné zbraně, stejně jako možnost rychlých zbraní, nebo rychlých vozidel. Díky tomu jsou konkrétní souboje mnohem zajímavější a často téměř nepředvídatelné.

Roli hraje také výběr povolání

Není to jenom konkrétní vývěr frakce, která vás ve hře Planetside2 čeká. Stejně tak je možné si vybrat také konkrétní povolání, které se podepisuje na vašich vlastnostech, stejně jako konkrétních dovednostech. Můžete být Assuult, Medic, Ingeneer, stejně jako třeba Infiltrator a řada dalších postav. To vás samo o sobě přímo předurčuje tomu, jaký bude váš konkrétní úkol. Samozřejmě vám dále mohou být k dispozici třeba i pozemní vozidla, stejně jako několik letadel. To vše jasně ukazuje celkovou propracovanost hry, jakou Planetside2 nabídne. I díky tomu je dnes oblíbená u řady hráčů. Jak už napovídá sám název, tvůrci se inspirovali u prvního dílu, vydaného v rice 2003. Tento druhý spatřil světlo světa v roce 2012.

Video trailer gameplay: Hra Planetside 2

Zničte svého soupeře

Jelikož děj je zasazen na fiktivní planetu budoucnosti, je jasné i to, že na výběr je zajímavá škála zbraní, brnění a dalších vychytávek. Zapomínat nesmíte na to nejdůležitější, čímž je účel hry Planetside2. Hlavním cílem je samozřejmě zničení vašeho soupeře, tedy celé nepřátelské frakce. A to v rámci různých lokací, které přidávají titulu na atraktivitě. Jelikož jde o hru poměrně novou, zaujme také velmi povedené grafika, která v kombinaci s prostředím a efekty rozhodně přitáhne každého hráče, který hledá něco nového a zajímavého.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.