Hra Club Manager 2019 – oblíbený sportovní manažer na PC, iOS a Android

Club Manager 2019 - oblíbený sportovní manažer na PC, iOS a Android

Prosaď se jako manažer klubu ve hře Club Manager 2019, takhle zní znělka naší hry. Jak název napovídá, budeš mít pod palcem vlastní fotbalový klub. Může se zdát, že to je nelehký úkol, ale opak je pravdou! Na začátku kariéry budeš mít průměrný ligový tým, který chce postupně vystoupat mezi elitní kádry a získat všechny ocenění, včetně pohárů.

Každý den lze odehrát několik zápasů, jak exhibičních, tak ligových nebo soutěžních, kdy za každý získáš hotovost a kartu zdarma. Hra celkově nabízí šest typů karet a každý má své určité výhody. Samozřejmě nesmíme zapomenout na jednotlivé využití, kupříkladu karty hráčů a manažerů, které získáš do svého týmu. Nabízí se i mnoho vylepšení a spotřebních karet, ke kterým se řadí soustředění, obnovení energie hráčům, perfektního advokáta a mnoho dalších. Pokud budeš mít štěstí, můžeš získat vysoce ceněné karty, které lze okamžitě využít nebo ponechat v inventáři.

Jakožto manažer máš volnou ruku nad výběrem taktiky i sestavy u každého utkání. Lze tak různě kombinovat rozestavení týmu, popřípadě průběžně střídat hráče kvůli týmové chemii, která má výrazný vliv na výsledek. Doporučuji neopomíjet již zmíněnou týmovou chemii a pravidelně kombinovat a zvyšovat kvalitu hráčů, tak manažerů. Pokud dopřeješ týmu soustředění, exhibiční zápas, případně kvalitní trénink řízení schopným manažerem, tvá základní jedenáctka bude vyhrávat jeden zápas za druhým, což přináší zisk a další karty.

Video trailer gameplay: Hra Club Manager 2019

Je mnoho důvodů, proč si nejen hru vyzkoušet, ale i pravidelně hrát, jelikož se nabízí možnost sbírání ocenění, online komunikace s dalšími hráči a soutěží o nejvyšší příčky klubů. Partneři hry občas nabízí hráčům možnost získání balíčků karet zdarma za občasné zhlédnutí nějakého videa, což se rozhodně vyplatí.

Hra disponuje snadno přístupným uživatelským rozhraním, prakticky žádnými nahrávacími okny i srozumitelně zpracovanou nápovědou, která je vždy k dispozici. Club Manager 2019 je dostupný na webových stránkách, včetně mobilních zařízení iOS i Android. Pravidelné aktualizace s novými funkcemi, ale i marketingové akce jsou znakem kvalitně odvedené práce vývojářů, kteří se neustále snaží nabízet jen to nejlepší. Tak na co ještě čekáš? Stáhni nebo hrej online přes webový prohlížeč zcela zdarma s přáteli nebo si v rámci online komunikace najdi další!

Chci hrát hru Club Manager 2019

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.