Hra Euro Truck Simulator 2 – usedněte za volat kamionu a brázděte evropou

Hra Euro Truck Simulator 2 - usedněte za volat kamionu a brázděte evropou

Získala titul Herní simulátor roku 2012 a rozhodně je třeba podotknout, že právem! SCS Software, vývojářské studio s českými kořeny, připravilo Euro Truck Simulator 2 v podobě, která se neodmítá. Technologie Prism3D, možnost jezdit napříč Velkou Británií, Irskem a zbytkem Evropy. Pamatujete si na první díl? Potom je dvojka skoro až povinností, nákladní doprava je připravená a zodpovědnost už čeká. Troufnete si na to řídit svůj vlastní kamion a dostat jej na místo určení tak, aby klienti zbytečně nečekali?

Video trailer gameplay: Hra Euro Truck Simulator 2

Dlouholeté zkušenosti vývojářů se zúročí

German Truck Simulator nebo 18 Wheels of Steel? Přesně tak, SCS Software má k dispozici spoustu zkušeností, takže je na co navazovat – v posledních letech totiž díky této firmě spatřilo světlo světa několik herních titulů z prostředí kamionové dopravy. A pokud jste se nudili u omšelých televizních seriálů z lékařského prostředí, tady nebudete – opravdu ne! Pestrá silniční síť, herní mapa s GPS navigací připravenou v kabině tahače a tisíc dalších zajímavých věcí.

Skoro sedmdesát známých metropolí, kde určitě nechybí Praha a spoustu dalších míst, do kterých se zamilujete už na první pohled. Se všemi DLC je ale počet měst více než dvojnásobný, celkem se mluví o 155 lokalitách, kam budete doručovat balíky – nebo spíše obrovské palety. K mání je i řada DLC, která rozšíří hranice do východoevropských regionů, Itálie, Rumunska, Turecka – alespoň až po Bospor a tím se samozřejmě ještě nekončí.

Upravte si svoje vozidlo podle preferencí

Motor, převodovka, ale třeba také konkrétní barevné schéma. Euro Truck Simulator 2 nabízí i možnost přizpůsobení kabiny řidiče. A v čem se konkrétně svezete? Scania, Volvo, Mercedesy, ale také Renault, nechybí světové značky a díky DLC Heavy Cargo Pack dostanete další paletu různých vylepšení. Dovezete pár nákladů, vyděláte peníze a získáte spoustu dalších výhledů do budoucna. Třeba si pak pořídíte vlastní flotilu a budete mít pohádkové příjmy? Třeba.

Zajedete si do Budapešti, Katowic, Lublinu a třeba i do Ostravy, v DLC Going East! Se podíváte do spousty destinací. A co budete převážet? K mání jsou i traktory, součásti lokomotiv, pásová vozidla. Jistě, kamiony jsou víceúčelové a sami dobře víte, že přepravují náklad, o kterém bychom to na první pohled vůbec neřekli. A jaké jsou doporučené systémové požadavky? 6 GB RAM, GeForce GTX 760 s 2 GB paměti, procesor Quad-Core CPU 3.0 GHz, to je dobrá zpráva i pro majitele průměrně nebo mírně podprůměrně situovaných herních mašin dneška.

Chci hrát hru Euro Truck Simulator 2

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.