Hra F1 2020 Seventy Edition – založte si vlastní závodní F1 tým

Hra F1 2020 Seventy Edition - založte si vlastní závodní F1 tým

Pamatujete na doby, kdy se jednotlivými okruhy proháněly legendy jako Senna, Prost, Irvine nebo Hill? Pak je jistě i pro vás hra, která nese název F1 2020 Seventy Edition a nabídne dosud tu vůbec nejkomplexnější podívanou pro fanoušky jednoho z nejrychlejších sportů na světě. Formule z dílny Codemasters si zahrajete nejen na PlayStation 4 a Xbox One, ale samozřejmě také na PC, záleží, co je vaší preferencí.

Video trailer gameplay: Hra F1 2020 Seventy Edition

Novinkou je třeba vlastní závodní tým

Pokud vás už prostě nebaví ty věčné půtky, jestli je lepší McLaren nebo Ferrari, můžete to zkusit znovu a lépe – například s vlastní stájí, vybrat si po svém motory, jezdce i sponzory a zvítězit na celé čáře, pokořit Vettela i Hamiltona v jednom ročníku. Zvládnete to? Jde o výzvu nad jiné, takže se s první F1 hrou nabízející tuto nevšední alternativu jistě nudit nebudete. My Team Mode má skutečně velký potenciál. Kdo ale chce hrát za své oblíbence, samozřejmě se dočká. Připraveno je 22 závodních okruhů, mimo jiné i ten ve Vietnamu. Kariérní režim, trénink, při němž si zažijete ostré zatáčky a třeba i různá místa na trati, která dělají potíže i zkušenějším závodníkům. F1 2020 Seventy Edition je pro všechny závodníky od tří let věku a multiplayer s přáteli vás jednoduše bude bavit…

Sedněte si za volant a ukažte, že se můžete už brzy vyrovnat těm největším hvězdám motorového sportu, i když trochu cviku pro začátek zajisté neuškodí. Jezděte ve dvou na rozdělené obrazovce jako za časů her z devadesátých let – jen s jinou grafikou a odlišnou hratelností, původní princip je ale stejný aneb zábava v partě s přáteli. Nastavte si kratší sezonu, nemusíte jet hned dvaadvacet závodů, pro světový šampionát může stačit jenom deset. Uložte si sestřihy z vlastních zážitků a připomínejte si cestu na vrchol. Žebříček těch nejlepších už čeká, tak si dejte kávu a začněte s F1 2020 Seventy Edition co nejdříve!

Chci hrát hru F1 2020 Seventy Edition

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.