Hra FlatOut Ultimate Carnage – zahrajte si boží závodní simulátor

Hra FlatOut Ultimate Carnage – zahrajte si boží závodní simulátor

Původně jen pro konzole, ale nakonec i s PC verzí. V evropském herním světě jsme se mohli podívat na třetí díl z oblíbených FlatOut už v srpnu 2008, i když původně bylo avizováno vydání o více než rok dříve. Závodní simulátor, ve kterém si vyberete některé z padesátky nabízených přibližovadel, která jsou rozdělena technicky do tří různých kategorií – Race, Derby a také Street. Barvy nebo tuning, jak si jen přejete, protože tady se fantazii meze nekladou a buďte, prosím, také trochu originální!

Video trailer gameplay: Hra FlatOut Ultimate Carnage

Tratí je zde také hodně

Dvanáct soupeřů, kteří budou více než důstojní a rozhodně nepůjde o žádné statisty bez sebevědomí, co se dají snadno předjet. Sofia Martinez, Jack Benton, Sally Taylor a Katie Jackson, račte si vybrat, každý z nich je pojem! K tomu je k mání 39 různých tratí, takže možnostem zábavy jsou dvířka vpravdě otevřená! Vyjedete s bombou nebo bez? A to nebude poslední překvapení, co vyčkává ve hře FlatOut Ultimate Carnage, než je objevíte! Nárazy a pády budou hodně propracované a zábavné, a to i když se budou týkat zrovna vás osobně.

Multiplayer nabízí legraci až pro osm hráčů současně, takže neváhejte vyzvat na souboj své bližní a kamarády. Titul ale může získat jen jeden, a to ten, kdo ve hře v podání Empire Interactive co možná nejlépe zužitkuje své dovednosti (nejen) za volantem. Pro ještě větší porci zábavy čeká i dvanáctero miniher, zapojit můžete i gamepad nebo volant, takže omšelé šipky na PC klávesnici tentokrát nechte stranou, řízení si vychutnáte skoro jako by to bylo v reálu. Hra z roku 2008 mimochodem přinese i titulky v obvyklém tuzemském dialektu, takže čeští hráči budou potěšeni o to více, že? Připravená je pestrá paleta bonusových vozidel, které si postupně odemknete v kariéře. Takže sbírejte střípky a pečlivě vybírejte zatáčky.

Chci hrát hru FlatOut Ultimate Carnage

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.