Hra Beat Saber – znáte tuto českou klasiku?

Hra Beat Saber - znáte tuto českou klasiku?

Dnes už klasická česká hra, za kterou stojí vývojářská firma Beat Games. Jak už název napovídá, doslova vás roztančí a uvede do varu, protože i když budete v rukou třímat světelný meč jako sám Anakin, hlavním tématem jsou zde reflexy a rychlá reakce.

Beat Saber je hrou vydanou nejen pro PC, ale také PlayStation 4 v roce 2018, je určena pro single player a zahrajete si ji pouze v angličtině, česká jazyková mutace bohužel, možná poměrně překvapivě, vůbec není k dostání.

Video trailer gameplay: Hra Beat Saber

Elektronická hudba vás donutí spálit kalorie

Pohyb a nic než pohyb, přesně tak by se dal definovat herní děj Beat Saber. Budete mít v rukou meč, jímž rozsekáte kostky – ideálně sekejte do rytmu, abyste získávali body, postřeh je tím hlavním, co by vás mělo zdobit. Pokud jej máte přímo v sobě a rychlá reakce nezpůsobuje problémy, pak se stanete herním šampionem. Intenzivní rytmus, pestrobarevná kampaň, spoustu výzev, po jejichž splnění z vás zřejmě bude opravdová taneční superstar. Každý den čeká nějaká výzva, takže se nebojte, že se do hraní vloudí nuda.

Tuhle hru si za pár minut osvojí každý, není složitá a bude po vás chtít, abyste se pořádně hýbali. Žádné sezení v křesle, ale poctivé spalování kalorií a polykání tréninkových dávek jako třeba při profesionální sportovní činnosti. Nasaďte si headsety HTC Vive nebo Oculus Rift a zkuste si svůj postřeh už během příštích pár minut. Pokud vás bude hra opravdu bavit, vítejte v klubu – Beat Saber byl hráči velmi dobře přijat a jindy tolik kritické recenzní servery hodnotily hru skoro na jedničku s hvězdičkou.

Hýbat se bude celá rodina a vy tak přimějete partnera, aby společně s vámi shazoval přebytečná kila. Taková škola hrou, dalo by se říci. Pokud nechcete chodit do nudného fitness centra, zkuste sekat kostky světelným mečem, není jiné cesty, než je právě tahle!

Chci hrát hru Beat Saber

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.