Hra Fifa 2017: Nejoblíbenější fotbalová série

Jak je už tradicí, i za hrou Fifa 2017 stojí společnost EA, která má na svědomí i všechny předchozí verze. Už na nich jasně ukazovala, že hra s fotbalovou tématikou má rozhodně co nabídnout. A jinak tomu není ani v tomto případě. Hra Fifa 2017 byly přirozeně oficiálně vydána v roce 2016 a je určena nejenom majitelům klasických počítačů nebo herních notebooků, ale je určena také majitelům současných herních konzolí.

Více informací o online hře Fifa 2017 vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Opět došlo k tomu, že byly výrazně zlepšeny možnosti hry, a to jak s ohledem na celkovou hratelnost, tak i grafiku, nebo třeba přirozené pohyby jednotlivých hráčů. I díky tomu Fifa 2017 opět přidává na celkové realitě, což je přirozeně krok správným směrem.

Několik zajímavých inovací

Sledování hry má zkrátka a jednoduše navodit pocit, že je sledován opravdový fotbalový zápas. A tomu odpovídá i několik inovací, se kterými Fifa 2017 přichází. Pokud budeme konkrétnější, je třeba říci, že se změnilo i klasické myšlení fotbalistů, stejně jako jejich pohyby. Nesmíme zapomenout ani na to, že výjimkou nejsou fyzické kontakty jednotlivých hráčů. Stejně jako nechybí zajímavé rozehrávání standardních situací, přechody do ofenzívy a mnoho dalšího, co bylo v podstatě vypilováno do naprosté dokonalosti.

Video trailer gameplay: Hra Fifa 2017

Buďte známým hráčem

Fifa 2017 však přináší i další novinku, a tou je konkrétně vaše cesta, která bude spojena nejenom s děním na hřišti, ale i mimo něj. Budete Alex Hunter, který je vycházející hvězdou Premier League. Podepíšete s některým klubem smlouvu a vaším úkolem bude přirozeně nezklamat vašeho trenéra. Budete absolvovat cestu, která je u řady fotbalistů velmi podobná. Mohou vás potkat vzestupy i pády, pozitiva i negativa. Můžete zvolit celou řadu cest a rozhodnutí, které jistě ovlivní váš budoucí vývoj. Fifa 2017 tak překvapí hlavně tím, že od začátku není dokonale nalajnovaná, ale že vy jako hráči máte možnost svůj budoucí vývoj celkem výrazným způsobem ovlivnit.

Máte možnost vybrat si hned z dvaceti reálných klubů. Máte možnost interakce třeba s postavami novinářů. Během hraní plníte zadané cíle a úkoly. Stejně tak získáváte body, pomocí kterých se vám daří vylepšovat své vlastnosti a atributy. A to vše je doplněno reálnými pohledy do života fotbalistů. Zkrátka a jednoduše, v tomto jde Fifa 2017 unikátní a rozhodně i zajímavou cestou.

Nejenom proti virtuální realitě

Nezapomínejte také na to, že Fifa 2017 vám může otevřít i bránu k online hraní. Konkrétně tuto možnost nabídne Fifa 2017 Ultimate Team. Jedná se o velkou komunitu hráčů, kteří budují a také řídí své fotbalové týmy. I vy se můžete stát jejich součástí a snažit se o to, že vybudujete skutečně ten nejlepší možný tým s těmi nejlepšími hráči. Pamatovat ale musíte na to, že proti vám stojí opravdu reální lidé.

Fifa 2017 z dílny EA Sports je oproti předchozím verzím neméně úspěšná. Fifu 2017 je ke stažení (downloadu) na mnoha webech po celém internetu zdarma. Hry Fifa lze hrát jak na klasickém PC a notebooku, tak i na Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.