Hra Forza Horizon 5 – usedněte za volant nejlepších supersportů

Hra Forza Horizon 5 - zasedněte za volant nejlepších supersportů

Rychlá kola stále frčí, sortiment her s touto tématikou rok od roku narůstá. Není tedy vůbec divu, obliba motosportu je na svých maximech a nedá se očekávat, že by tempo snad nějak zpomalovalo, to spíše naopak. Forza Horizon 5 je důkazem, že kvalitní hra ze světa auto-moto pro konzole i PC hraní je dnes snadno k mání. Playground Games přichystali dalšího člena rodiny, která se nazývá jednoduše Forza Motosport. Co od něj můžeme očekávat? Pojďme si trochu představit pátý díl něčeho, co baví snad každého motorového příznivce!

Video trailer gameplay: Hra Forza Horizon 5

Pestrá porce DLC určitě potěší

Nejen plná hra jako taková, ale i spoustu balíčků, které si můžete přikoupit a užít si za volantem ještě o něco více! Takový je Forza Horizon 5, jenž vás zavede na mexické pláně, kličkovanou mezi kaňony, pouště a spletité zelené džungle. To vše v Mexiku a jedině v Mexiku, kde můžete s trochou štěstí vidět i sopku, která je zrovna aktivní a písečnou bouři jako malý bonus. Svět, ve kterém je možné úplně všechno? Nikoliv, fyzika je samozřejmě realistická, takže se budete muset přizpůsobit. Kampaň je ale tak pestrá, že budete mít celou nudnou zimu s dlouhými večery co dělat. Věřte, že se vážně nudit nebudete, každá sezona se trochu liší a oblastí k prozkoumání je v rámci Mexika hodně.

Open world neboli otevřený svět, Forza Horizon 5 vám umožní přizpůsobení auta tak, jak byste si jen přáli do nejmenších detailů. Zkuste se projet Mercedesem-Amg One, jenž ve svých maximech sahá až po pětisetkilometrové rychlosti. Vydělávejte herní peníze, kupujte si vylepšení, tuning je na každý pád otevřený novým nápadům. Systémové požadavky jsou ale samozřejmě trochu vyšší a pro některé auto-moto fanoušky možná až krvavé. 8 GB RAM, NVidia GTX 970 a Intel i5-4460, tohle je jen minimum a doporučené jsou samozřejmě o poznání vyšší. Připravte si také 110 GB volného místa na disku.

Chci hrát hru Forza Horizon 5

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.