Hra Hot Wheels: Unleashed Challenge Accepted Edition – vydejte se do světa rychlých kol

Hra Hot Wheels Unleashed Challenge Accepted Edition - vydejte se do světa rychlých kol

Pokud jste se zhlédli ve světě rychlých kol, je tu pro vás řešení pro volné chvíle. Konzoloví hráči, kteří mají doma Playstation čtvrté nebo páté generace, by měli určitě zbystřit. Ale ani majitelé PC nebo Xboxů nepřijdou zkrátka, hra v podání Milestone je připravena také pro příznivce Nintenda. Skvělá auta, na něž čekají napínavé trati plné překvapení, zatáček a věcí, co musí zkušený šofér zvládat s bravurou sobě zcela vlastní.

Elegantní sporťáky, ale také mnoho jiných variant. Důležitá je hlavně rychlost, bez té budete na trati zcela k ničemu. Kolik vozů na vás vlastně čeká? Z čeho si půjde vybrat?

Video trailer gameplay: Hra Hot Wheels Unleashed Challenge Accepted Edition

Více než šest desítek různých modelů

Závodní hra jako vyšitá! Přesně tak, Hot Wheels Unleashed Challenge Accepted Edition znamená šestašedesát aut, online závodění si může užít až dvanáct hráčů najednou – takže na deštivý víkend už plány se známými asi máte! Samozřejmě si můžete dát klasický souboj 1v1. Hra měla být vydána už v únoru, nakonec se na ani ale dostalo až se začátkem podzimu roku 2021. Federico Cardini v roli designéra odvedl vynikající práci a v této hře najdete více než důstojného zástupce legendy, jako je právě Hot Wheels. Chtěli jste někdy jezdit KITTem z Knight Ridera? Teď máte možnost! Driftujte, srážejte soupeře ke krajnici, a hlavně jeďte hodně rychle!

Editor je připravený, poskládejte si, proto trať přesně podle svých představ. A co ještě na vás čeká v balení Hot Wheels Unleashed Challenge Accepted Edition? Je to Steelbook, ale také oboustranný plakát, který může ozdobit váš obývák. Nakonec, je to u fanoušků motorismu víc než stylové téma a nebudete muset shánět obraz či jinou dekoraci. Autíčka, kterým někdo říká postaru „angličáky“, jsou nesmrtelné téma a kdo je v minulé generaci vůbec nesbíral, jako by snad ani nebyl!

Chci hrát hru Hot Wheels Unleashed Challenge Accepted Edition

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.