Hra Microsoft Flight Simulator – usedněte do kokpitu a sledujte svět z ptačí perspektivy

Hra Microsoft Flight Simulator - usedněte do kokpitu a sledujte svět z ptačí perspektivy

Pokud milujete létání, nesmí ve vaší sbírce chybět. Nabídne tolik variant, až se skoro tají dech a má za sebou skoro čtyřicet let na trhu, přičemž se neustále rozvíjí směrem k naprosté dokonalosti. Jistě, Microsoft Flight Simulator je nestorem herního světa, na verzi 1.0 z roku 1982 navázaly další, nyní přichází na trh Flight Simulator 2020. Co nás v něm čeká zajímavého? Tak především, bezpočet letišť a létajících strojů. Zatímco na přelomu tisíciletí byla paráda mít GPS jako novinku, dnes už byste potlesk s něčím tak samozřejmým nesklidili. Až tak šla hra dopředu!

Video trailer gameplay: Hra Microsoft Flight Simulator

Celá planeta je jednou velkou simulací

Nechceme tím potěšit fanoušky nějakých konspiračních teorií, hodláme dát najevo, že hra vydaná v srpnu 2020 nabídne tak komplexní simulaci, jak byste jen mohli očekávat. Vodní toky, budovy, ale i tráva, to vše bude naprosto realistické, jako byste sami seděli u kokpitu a dívali se na tu krásu z ptačí perspektivy. Díky Bing Maps se dočkáte převratné změny, která bude korespondovat i s progresem Flight z února 2012, kde se vylepšilo počasí a grafická stránka jako celek. Dnes už máme 4K rozlišení a právě díky nim budete moci pozorovat i faunu uprostřed přírodní scenérie.

Prostě vše, co jen chcete!

A pozor, počasí bude také někdy nepříjemné, takže se otestujte, jaký pilot byste byli v případě, že nebude před vámi zrovna azurová obloha. Bouřka nebo prudký vítr, to jsou nepřátelé každého pilota, někdy i toho, kdo je opravdu zkušený. A teď to nejlepší, kolik letišť je k dispozici? Výsledné číslo se blíží čtyřiceti tisícům, takže je o zábavu postaráno na dlouhou dobu – Microsoft Flight Simulator vám umožní prolet až nad dvěma miliony měst, takže dost možná najdete i svůj panelák nebo RD? Tedy pokud budete mít skutečně ostříží zrak. Není však právě on předpokladem k leteckému výcviku? Pravda, místa na disku bude potřeba až nestandardně hodně – mluví se o 150 GB, ale dostanete za tento krajíc svého SSD pořádnou porci herní zábavy…

Chci hrát hru Microsoft Flight Simulator

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.