Hra Monster Energy Supercross 5 – ukažte své řidičské schopnosti na motorce

Hra Monster Energy Supercross 5 - ukažte své řidičské schopnosti na motorce

Březen 2022 přinesl další herní novinku, která je určena pro fanoušky rychlých kol. Jak už název napovídá, Monster Energy Supercross 5 bude hlavně o rychlých motorkách, jichž je na začátku připraveno opravdu hodně. Vyberete si Hondu nebo Kawasaki? Připravena je divize 450, ale také dvojice 250 East nebo 250 West. Chybí česká lokalizace, ale nevadí, protože příznivci série jsou zvyklí a podobná věc je určitě neodradí. Zahrajte si na PlayStationu 5 či novém Xbox, ale také na PC. Vývojář a vydavatel v jedné osobě, Milestone, se tentokrát opravdu překonává. Pojďme si říci o tomto novém herním titulu trochu více!

Video trailer gameplay: Hra Monster Energy Supercross 5

Během kariéry dochází ke zraněním

Pády nejsou ve světě motorek nic výjimečného, vzpomeňte i na legendární sérii Moto GP, kde k těm opravdu krkolomným chvilkám nedocházelo právě zřídka. Monster Energy Supercross 5 přináší propracovaný kariérní mód a díky systému Rider Shape se můžete postupně zlepšovat. O něco vyšší úroveň řidičských schopností je na dráze k nezaplacení, že? Motokros je plný vířícího prachu, ale také momentů, co berou dech. Zahrajte si oficiální šampionát a vychutnejte si zážitky, co jste dosud měli jen před televizní obrazovkou. Tentokrát můžete být v hlavní roli vy sami! A v režimu rozdělené obrazovky se lze podělit o pozornost médií i s vašimi přáteli, známými nebo rodinnými příslušníky.

Upravte si samolepky a přilbu podle svých představ, všechno je volitelné díky režimu Rhythm Section, takže ještě před prvním rozžhavením motorů budete mít k dispozici pestrou sadu barev a stylů. Jaké jsou minimální systémové požadavky? Intel Core i5-8250U, 8 GB RAM a grafika GeForce MX 150 s 2 GB paměti, to je vlastně taková zlatá střední cesta.

Oficiální sezona je připravena odstartovat

Monster Energy Supercross 2021 v celé své kráse, připraveny jsou desítky různých závodníků, v jejichž kůži se můžete ocitnout, stejně jako pečlivě vycizelované trati, které poznáte už na první pohled. Druhý rok v řadě za sebou tak byla připravena skvělá zábava pro motosport příznivce, co mají rádi rychlost a vládu nad řízením strojů, co zaslouží obdiv za svůj výkon.

Nasedněte na motorku a připravte se na závod, za pár vteřin začínáme! Monster Energy Supercross 5 je oficiální videohrou sportovní asociace, která sice není tam, kde FIFA nebo NHL, ale rozhodně má miliony fanoušků po celém světě. Nechte svůj talent patřičně vyrůst, dalšími vítězstvími si odblokujte nové stroje a závodiště. Nikdo se nenarodil mistrem světa, to je jasné, ale kariérní mód vás přiblíží realitě tak, že prostě každého hráče vtáhne do děje. Existuje i speciální mód pro začátečníky, ve kterém můžete udělat své první krůčky na dvou bleskurychlých kolech.

Chci hrát hru Monster Energy Supercross 5

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.